Natūralus afrodiziakas MAKA ir jo nauda mūsų gyvenime

maca1-440x175Maka yra labai reikalingas augalas, kuris padės mums visada išlikti jauniems ir sveikiems.

Kompanija DXN šią naudingą šaknį sumaišė su sveika kava. Tokiu būdu mes gerdami skanią kavą padėsime sau dvigubai…

Maka- nuostabus į roputę panašus augalas, yra auginamas tik Anduose net 4-5000 m. aukštyje virš jūros lygio. Egzistuoja įvairių rūšių maka, kuri nustatoma pagal jo šaknų spalvą: tai aukso, raudonos, mėlynos, juodos ir žalios spalvos.  Šaknys skirtingų spalvų turi skirtingą poveikį, pvz.: Peru šalyje yra labai populiarios aukso spalvos Makos šaknys, nes jos yra saldžios ir švelnios. Su raudona šaknimi buvo atliktas eksperimentas. Padaryta išvadą, kad ši šaknis yra veiksminga siekiant sumažinti prostatos liauką, kai ji yra didesnė nei normalaus dydžio.  Dar pastebėta, kad juoda ir mėlyna šaknys duoda daugiausiai energijos.  Maka yra labai vertinamu maistu šiame regione.

Pagrindinės sudedamosios dalys:

Angliavandenių (60%), baltymų (10%), dietecas pluoštų (8,5%), riebalų (2,2%), uridino, obuolių rūgšties ir vieno iš benzoilo (gauto glucosilonato).

Maka yra turtinga mineralinių rūgščių (seleno, kalcio, magnio, geležies) ir riebiųjų rūgščių (linolo rūgšties, palmitino rūgšties, oleino rūgšties), be to yra keletas amino rūgščių ir polisacharidų.

Vienas iš dviejų ypatingų komponentų rastų Makoje yra (IR, 35) -l-methyltetrahydro-B-cabolina-3-karboksi rūgšties, turintis poveikį centrinei nervų sistemai, o kitas : p-metoksibenzilo izotiocianato, kuris yra gana veiksmingas afrodisiatikas.

PAGRINDINIAI POVEIKIAI MŪSŲ ORGANIZMUI:

 

 1. Maka yra laikomas pilnaverčiu maistu;afrozid.
 2. Ši šaknis yra stiprus afrodiziakas;
 3. Maka naikina menopauzės metu atsiradusius nepatogumus ir simptomus, bei gerina moters savijautą menstruacijų metu;
 4. Paėmus iš kitų tyrimų šaltinių – maka yra adaptogenas;

Atkreipkite dėmesį, kad Maka buvo pagrindinis maistas maždaug dviejų tūkstančių metų laikotarpyje. Senovėje kariai buvo įpratę valgyti Maką prieš einant į karą, siekiant geresnio atsparumo, o moterys taip pat valgė šią stebuklingą šaknį vaisingumo išlaikymui.

Vienas iš privalumų, kurie buvo moksliškai įrodyti šią dieną yra tas, kad Maka gali padidinti spermatozoidų skaičių ir jų gyvybingumą.

Nėra nustatyta rekomenduojama vartojimo dozė.  Maka nedaro jokio šalutinio poveikio mūsų organizmui.

Maka yra galinga pagalba prieš priešmenstruacinį sindromą ir pasirengimo menopauzei,  bei menopauzės simptomams mažinti, nes ji veikia tiesiai  liaukas ir taip pat padeda ir reguliuoja bet kurį hormonų kaitos padarinį, kuris įvyksta menstruacijų ir menopauzės metu. Naikina naktinį prakaito išmušimą menopauzės metu, taip pat nuotaikos svyravimus, karščio bangas. Makos sudėtyje yra didelis kiekis kalcio,  kuris apsaugos mus nuo osteoporozės. Ji padės mūsų odai išsaugoti skysčius ir neleis odai išsausėti . Turbūt dagelis moterų, sulaukusios brandaus amžiaus, skundžiasi makšties sausumu. Tai maka padės išspręsti ir šią problemą.

Dar Maka  padidina testosterono kiekį mūsų organizme. Jos padedami giliau miegosime ir geriau pailsėsime. Ši šaknis gerina atmintį ir stiprina galvos smegenų funkciją bei lėtina senėjimo procesą. Maka stabdo plaukų slinkimą ir stiprina nagus.

Ji dar neleis susidaryti nuospaudoms ant kulnų.

Taip pat maka apsaugos mūsų vyrus nuo prostatos vėžio. 

Pagrindiniai MAKOS privalumai:

 •  energizuojantis;
 • reguliuoja hormonų sekreciją;
 • Natūralus tonikas;
 • gerina ištvermę ir reakciją;
 • gerina atmintį;
 • gerina emocinę pusiausvyrą;
 • reguliuoja ir pagerina deguonies pernešimą organizme;
 • Jis stimuliuoja ir stiprina organizmo apsaugą;
 • pataiso tam tikrų rūšių mažakraujystę;
 • kovoja su nemiga;
 • pagerina erekcijos funkciją;
 • didina libido;
 • padidina abiejų lyčių vaisingumą;
 • mažina ir panaikina karščio pylimą esant menopauzei;
 • Maka yra hormonų pakaitalas.
  Ji atjaunina endokrininę sistemą tiek vyrams, tiek moterims.
  Hormonų svarba mūsų sveikatai ir gerovei negali būti neįvertinta. Mokslininkai,  tyrinėję mūsų organizmo senėjimu procesą, ne kartą pareiškė, kad tai didžiąja dalimi  sukėlė svarbiausių hormoninių sistemų nusilpimas bei išsibalancavimas  ir pagrindinių hormonų trūkumas.

Daugeliui moterų naudoja, gydytojų skiriamus  estrogenus, progesteroną, testosteroną, DHEA ir pregnenoloną, bandant atkurti jauną hormonų pusiausvyrą. Naudojant šiuos hormoninius medikamentus, jie tiesiogiai veikia pogumburio ir hipofizio liaukas ir jos pradeda gaminti mažiau hormonų viduje. Todėl naudojant MAKĄ, dauguma moterų atsikratys priklausomybę naudoti hormoninius preparatus, skirtus medikų.

MAKA padės šeimoms,kurios negali susilaukti vaikučių, nes ji pastiprins vaisingumą abiejų lyčių, o vyrams-padidins spermatozoidų skaičių.

LIET NAUJAS