30 PRIEŽASČIŲ gerti DXN kavą su Ganoderma

 

REISHI GANODERMA LUCIDUM

paveikslas kava 3'1 lietuviškai

 

 

Reishi arba Ganoderma tapo populiariausiu maistu Rytuose, o dabar susidomėta ir pradėta naudoti ir Vakaruose, nes ji duoda nepaprastai didelę naudą mūsų sveikatai. Tai tikrai labai galinga natūrali kerpė, kurią naudojant galėsime padėti savo organizmui kovoti su ligomis, o mūsų organizmas atsidėkos mums puikia sveikata… Tik pavartoję produktus su Ganoderma, suprasime, ką ši kerpė gali padaryti dėl mūsų sveikatos…ir pasijusime vėl sveiki ir laimingi!!!

1314112810_241721192_1FotosdeAFILIACIONGRATISDEDXNENTODOELMUNDO 1. VĖŽYS: Ganoderma arba padeda sumažinti riziką susirgti vėžiu ir net padeda neįtikėtinai kovoti su šia liga. Jos sudėtyje yra daugiau nei 154 tipų antioksidantų, joje taip pat yra beta-gliukano, lentinano, organinio germanio. Visi šie elementai  kartu yra labai stiprūs ir tampa geriausiu ginklu prieš vėžį. Tai padeda jūsų organizmui apsaugoti sveikas ląsteles ir sunaikinti vėžines ląsteles.

2.ŠIRDIES LIGOS: Reishi padeda išvengti širdies ligų ir insulto. Turi poveikį kontroliuojant kraujo spaudimą, gerina kraujotaką, mažina kraujo riebalus ir padeda kovoje su ateroskleroze, nes ji turi natūralių  adenozinų, triterpenoidų ir ganoderiko rūgšties.

3.RIEŠLAIKINIS SENĖJIMAS: Ganodermoje yra daug antioksidantų, tokių kaip polifenolų, flavonoidų, vitamino C ir t.t. Kai atakuoja mus laisvieji radikalai, tai organinis germanis apsaugo mūsų ląsteles ir padeda kovoti su senėjimu ir duoda ilgaamžiškumo poveikį.

lt kaip veikia ganod

4. SVORIO METIMAS: Ganoderma padeda organizmui numesti svorio, deginti riebalus ir yra natūralus medžiagų apykaitos stimuliatorius, dėl joje esančių junginių sąveikos. Kad sustiprintų, pagerintų mūsų organizmo metabolizmą, ląstelės pradeda naudoti daugiau energijos iš atsargų (tai iš susikaupusių riebalų) ir dėl to mes natūraliu būdu numesime svorį…

5.ENERGIJA: Ganoderma duoda visam mūsų kūnui daug energijos ir taip pat gerina protinę veiklą, nes organinis germanis, kurio yra Ganodermoje, padeda geriau organizmo ląsteles aprūpinti deguonimi ir pagerina bei padidina bendrą energijos kiekį mūsų organizme.
 6. ODA:  Antioksidantai, esantys Ganodermoje, saugo mūsų odą nuo žalingų laisvųjų radikalų poveikio, kurie yra atsakingi už raukšles ir odos senėjimą. Reishi taip pat padeda kovoti su odos vėžiu.
imagesskirtumas

7. ARTRITAS: Ganoderma padeda užkirsti kelią, sumažinti riziką ir kovoti su reumatoidiniu artritu. Tai dėka triterpenoidų, organinio germanio ir imunomoduliatorių junginių, kurie yra labai stipri pagalba esant sąnarių uždegimui ir jų energija leidžia kontroliuoti ir mažinti uždegimą ir stiprina imuninę sistemą.

8. KAULAI: dėl kalcio ir vitamino D, ir kitų junginių, kurie padeda pilnai įsisavinti kalcį,Ganoderma stiprina mūsų kaulus. Vartodami Ganodermą kiekvieną dieną padėsime išsaugoti kaulų tankį ir jie bus stiprūs iki gilios senatvės.
9. CHOLESTEROLIS: Reishi padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, taip pat pagerina gero cholesterolio ir blogojo cholesterolio santykį, mažinant blogojo cholesterolio lygį. Sureguliuoti cholesterolį padės Ganodermoje esantys triterpenoidai ir adenozinai.
cholesterolis liet   10. NUTUKIMAS: Ganoderma padeda išvengti nutukimo nutraukiant gliukozės judėjimą riebalų ląstelėse. Kas laikytis sveikos dietos, reguliariai sportuos ir naudos Ganodermą, niekada netaps nutukę.
 obesidad
   11. CUKRINIS DIABETAS: Reishi gerina medžiagų apykaitą, susijusią su lipidų ir gliukozės gamyba ir apsaugo nuo staigių cukraus koncentracijos pakilimų kraujyje, o  be to reguliuoja bendrą medžiagų apykaitą.
Revertir-la-diabetes-ya
 12. CUKRUS KRAUJYJE: Cukrus kraujyje didėja su amžiumi, bet polifenoliai ir polisacharidai, kurie yra randami Ganodermoje, padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje bet kuriame amžiuje.
azucar-en-la-sangre
  13.  AUKŠTAS KRAUJOSPŪDIS : Reishi padeda sumažinti kraujo spaudimą dėl kraujo valymo ir skatina elastingumą arterijose.
aukstas kraujo spaudimas
  1. GASTRITAS: dėl nuostabių junginių, kurie yra Ganodermoje, mūsų gynyba veiksmingai kovoja su (Helicobacter pylori) bakterija. Be to ir skrandžio ląstelės geriau dirba dėka rūgšties išsiskyrimą kontroliuojančių junginių sąveikos.

gastritas lietuviškai

15. VIDURIŲ UŽKIETĖJIMAS: Dėka  didelio kiekio netirpios ląstelienos ir hemiceliuliozės Ganodermoje, leidžia storajai žarnai  tinkamai  veikti, dirbti. Tai pagerina virškinimo funkcijas ir leidžia reguliariai pasišalinti kenksmingiems junginiams iš mūsų organizmo. Jei užkietėję viduriai ir kasdien nesituštiname, tai kenksmingi junginiai, susikaupę storojoje žarnoje, nuodija mūsų organizmą.

El_estreñimiento_en_verano

16. ALZHEIMERIS: Reishi padeda stiprinti atmintį. Nors skaitoma, kad Alzheimerio liga neišgydoma, tačiau Ganoderma padeda sulėtinti ir sumažinto acetilcholino susidarymą smegenyse, kuris ir sukelia Alzheimerio ligos pasireiškimo procesą.Adult Daughter Talking To Depressed Senior Father 17. PARKINSONO LIGA: Ganodermoje esantys antioksidantai padeda išvengti korinių ląstelių daromos žalos smegenims, kuri yra viena iš Parkinsono ligos  priežasčių. Žmonės, reguliariai vartojantys Ganodermą, apsisaugos nuo šios baisios ligos ir yra labai mažai tikėtina, kad susirgs šia liga.

18. ŽALINGI ĮPROČIAI: Didelį energetinį poveikį duoda Ganodermoje esančių organinio germanio  ir antioksidantų junginiai mūsų organizmui ir gerina bei stiprina centrinės nervų sistemos funkciją, taip kontroliuojant žalingus įpročius.

adicciones

19. MIGRENA: Panašiai forma tie patys junginiai, kurie atpalaiduoja nervų sistemą kartu su triterpenoidais, kurie kontroliuoja skausmą ir uždegimą, padeda kontroliuoti ir geriausias forma kovoja su migrena.

20. KEPENŲ LIGA: Reishi padeda išvengti kepenų nepakankamumo, dėka jos antifibrotinių ir imunologinių savybių, kurios užkerta kelią kepenų sutrikimui. Visa    tai dėka ypatingų Ganodermoje esančių  junginių sąveikos.

images   21. INKSTŲ LIGA: Atlikti bandymai Japonijoje įrodė, kad Reishi turi didelį poveikį geresniam inkstų darbui. Įrodyta, kad nuo nefrito iki inkstų nepakankamumo,   Ganodermoje esančių  junginių dėka, vyksta kontrolė ir kova su tokiomis problemomis.

  1. que-es-una-enfermedad-renal

22. APSINUODIJIMAS MAISTU: lentinanas, kuris yra Ganodermoje gali padėti organizmui naikinti bakterijas, kurios atsirado apsinuodijus maistu. Jis dar    sunaikins pagamintus šių bakterijų toksinus.

23. IMUNITETAS: polifenolai, flavonoidai, beta-gliukanas ir  pagrindinis lentinanas, kurio daugiausia randama Ganodermoje, padeda stimuliuoti  imuninę sistemą  ir  stiprina sveikatą, kovojant su infekcijomis.

sistema-inmune  24. PERŠALIMAS IR GRIPAS: Ganoderma padeda išvengti gripo ir peršalimo ligų, dėka joje esančių ypatingų junginių sąveikos žymiai pagerėja ir sustiprėja mūsų gynyba-imuninė  sistema.gripas  25. ASTMA: Priešuždegiminės  triterpenoidų ir organinio germanio savybės leidžia atsipalaiduoti raumenims, kurie laiko bronchus ir sumažina astmos priepuolių sunkumą. Be imunomoduliacinio junginių poveikio apsaugos  nuo priepuolių atsiradimo sužadinimo.

astma  26. HERPIS IR KITI VIRUSAI: Ganodermoje esantys  junginiai stiprina imuninę sistemą, o be to, ganodermoje esantis germanis padidina interferono gamybą, kurio labai stipri pagalba yra naudinga kovojant su herpio ir kitų virusų: tokių kaip hepatitas, papiloma, ŽIV ir kitais grybeliniais virusais.

  1. 250px-Herpes_labialisALERGIJOS: Triterpenoidų kaip ir ganoderinės rūgšties buvimas Ganodermoje, turi antihistamininį preparato poveikį, kuris sumažina alergijas. Taigi, jei turite  alergija, turėtume reguliariai vartoti šią kerpę ir pamažu alergenai pasitrauks iš mūsų organizmo.

alergia

 

  28. AUTOIMUNINĖS LIGOS: dėka lentinano ir kitų polisacharidų (tokių kaip beta-gliukano) daromo efekto, reguliuojama ir stiprinama imuninės sistemos veikla  ir taip pats organizmas pradeda kovoti su autoimuninėmis ligomis, pavyzdžiui: psoriaze, vitiligo, vilklige, artritu ir t.t.

molecule

29. ŽIV: Japonijos mokslininkai atrado, kad lentinanas, esantis ganodermoje, žymiai pagerina mūsų imuninę sistemą ir padeda sumažinti ŽIV  pažeistų ląstelių  ataką  ir veržiasi į mūsų imuninės sistemos sveikas ląsteles. Tai reiškia, kad Reishi gali padėti sustabdyti ŽIV plitimą.

VIH-EN-EL-MUNDO

30. STRESAS: Didelę reikšmę daro ypatingi junginiai, kurie randami Ganodermoje, leidžia atsipalaiduoti nervų sistemai ir padeda sumažinti stresą bei nerimą, kuris tampa pagrindine šiandieninių rizikos ligų priežastimi.

stress211


   Ir dar yra daug daugiau priežasčių, kodėl turėtume vartoti Ganodermą…..Nes gyvenimas šiomis dienomis darosi vis sudėtingesnis ir pavojingesnis. Tad dar šiandien turėtume gerai pagalvoti, ar laukti, nieko nedarant, kada pradėsime sirgti, ar jau dabar pradėti rūpintis savo sveikata ir visada būti energingam, sveikam ir laimingam bet kuriame amžiuje!!!

ganoderma sveikata lietuviskai