Naktinis kremas

night_creamDXN Ganozhi E naktinis maitinantis kremas (Ganozhi E Nourishing Night Cream);

DXN Ganozhi E naktinis maitinantis kremas yra praturtintas taip pat vitaminu E ir kitais vaisių ekstraktais, kurie padeda išlaikyti gražią ir švytinčią veido odą net ir tada, kai ji yra veikiama kasdienio streso ir kontaktuoja su užterštu aplinkos oru.

Šis drėkinantis naktinis kremas intensyviai maitina mūsų veido odą naktį, nes tik naktį oda natūraliai atsinaujina. Oda bus minkštesnė ir lygesnė kitą rytą. Į šį naktinį Ganozhi kremą yra pridėta botanikos ekstraktų, pvz: Kanados Willowherb, tikrųjų miramedžių, paprastojo buko, Ganodermos lucidum ekstrakto, asiūklio, saulėgrąžų sėklų aliejaus, mielių ir kviečių gemalų aliejų.

Tai šis naktinis kremas padės atstatyti odos tvirtumą ir stangrumą ir kartu stiprins odos struktūrą. Šio nuostabaus maitinančio naktinio kremo dėka mūsų veido išvaizda keisis kasdien …Jo pagalba ryškiai sumažėja raukšlelės  ne tik virš viršutinės lūpos ir po akimis, bet visame veide.

Jeigu Jūs pastebėjote, šis kremas tinka visų tipų odai ir net po akimis tinka tas pats kremas. Jo pagalba atstatysime normalų sveikos odos Ph ir oda vėl taps normali ir švytinti, tokia kokia buvo vaikystėje. Juk mes visi gimėme turėdami normalią veido odą, kuri, veikiama įvairių toksinų tiek iš vidaus, tiek iš išorės, susirgo ir pasidarė tai riebi, tai – sausa. Tai šie kremai ir padės atstatyti normalią veido odą…

Flakonėlyje yra 50g. naktinio kremo

Flakonėlio kaina – (laikinai nėra)