Korėjiečių kosmetika odos priežiūrai

DXN kompanija taip pat nepamiršo ir mūsų išorinio grožio.

Naudojant, DXN kompanijos kosmetikos priemones: veido prausiklį, toniką, ir kremus-mūsų oda bus sveika, normali ir švytinti…

  Sveikos odos paviršiaus vidutinis pH yra 5.5 (rūgštinis), gilesnių odos sluoksnių – apie 7,4 (neutralus, šarminis). Išorinis rūgštinis sluoksnis atlieka apsauginę funkciją, sudarydamas nepalankias sąlygas vešėti patogeninėms (sukeliančioms ligą) bakterijoms ir palankias sąlygas daugintis natūraliai odos florai. Odos rūgštinė danga – tai pirmoji apsaugos grandis. Ji sulaiko mikroorganizmus, kurių dauguma nemėgsta rūgštinės terpės. Praktiškai visos gyvosios ląstelės (taip pat ir didžioji dalis bakterinių) labai jautriai reaguoja į pH lygio pokyčius ir net nedidelis rūgštingumo padidėjimas jas pražudo.

  Vartojant netinkamas prausimosi priemones, sutrika mikrofloros pusiausvyra ir dėl to pakinta odos paviršiaus pH. Kai pakinta odos pH, sutrinka barjerinė (apsauginė) odos funkcija nuo nepalankių išorės faktorių , o pakitęs odos pH yra odos pažeidimo požymis.

  Odos rūgštingumas sutrinka sergant kai kuriomis odos ligomis. Pavyzdžiui, turint odos grybelį, pH lygis padidėja iki 6 (žemas rūgštingumo lygis), sergant egzema – iki 6,5 (beveik neutralus lygis), turint aknę – iki 7 (neutralus lygis).

 

Kompanija mums siūlo natūralią, labai aukštos kokybės Korėjietišką kosmetiką. 

       Turime dvi skirtingas KOLEKCIJAS šios natūralios Korėjietiškos kosmetikos

 

DXN Gempyuri  ( Oda spinduliuojanti lyg brangakmenis)

Pagrindinės sudedamosios dalys:

Ametistas, Hidrolizuotas RNR, Triufelių ekstraktas, Peptidai, Ganodermos ekstraktas, Spirulinos ekstraktas.

 

     

   

 DXN M Miracle ( Jūros gyvibingumas ant Jūsu odos )

Ši DXN M Miracle odos priežiūros priemonių serija, kuri dėka giliavandeniams jūrų dumbliams, tokiems kaip kalogenas, liposomų technologijos dėka prasiskverbia į giluminius odos sluoksnius.

Tai kremai ir kitos veido priežiūros priemonės, kurių sudėtyje yra jūrinės liposomos.

Pagrindinės sudedamosios dalys:

Giliavandeniai jūros dumbliai, dar žinomi kaip vandenyno vaistiniai augalai.

 

                                    Dabar plačiau apie kiekvieną rinkinį…

DXN Gempyuri  ( Oda spinduliuojanti lyg brangakmenis)

 

G1. Puikios fermentacijos technologijos taikymas natūraliuose ingredientuose. GEMPYURI sudėtyje yra natūralių ingredientų, turinčių grynos energijos iš gamtos ir veikiančių odos ląsteles. Aukšto efektyvumo natūralios kosmetikos prekės ženklas, sukurtas padėti tobulinti jūsų odos būklę.

G2. Panašus į žmogaus proteomą hidrolizuotos RNR technologijos taikymas.  RNR yra komponentas, kontroliuojantis įvairių medžiagų gamybą poodiniame odos sluoksnyje. Tai taip pat vaidina svarbų vaidmenį atjauninant ir atstatant regeneruojant mūsų odą.

G3. Naudojami natūralūs augalinės kilmės konservantai. Nuolatiniai tyrimai ir plėtra daugiau nei 10 metų leido sukurti naują technologiją, kurioje naudojami natūralūs konservantai.

GEMPYURI odos priežiūros linijos poveikis mūsų veido odai:

 • Atpalaiduojantis ir raminantis;
 • Drėkinantis;
 • Energizuojantis ir atgaivinantis;
 • Jaunina ir atstato;
 • Pagerina odos elastingumą;
 • Pagerina odos stangrumą;
 • Sumažina raukšles ( liftingo efektas);

             Dabar apie kiekvieną priemonę iš kolekcijos GEMPYURI atskirai…

 

  1. Žingsnis.   DXN GEMPYURI MULTI MASAŽO PRAUSIKLIS

Naudokite „Multi Massage Cleanser“, kad švelniai masažuotumėte ir išvalytumėte odą nuo bet kokių nešvarumų.

Kiekis 125 ml   Kaina 49.40 eu

   

  2. Žingsnis.  DXN GEMPYURI  STANGRINANTIS GAIVUS TONIKAS

Specialiai paruoštas tonikas švelniai pašalina nešvarumų likučius ir negyvą odą. Jo sudedamosios dalys taip pat ramina, stangrina ir energizuoja jūsų odą.

Kiekis 100 ml   Kaina 77.10 eu

 

  3. Žingsnis.   DXN GEMPYURI TŪRINIS ENERGIJOS SERUMAS

Išskirtinės sudėties „Volume Energy“ serumas veikia sinergiškai, kad pagerintų odos elastingumą ir sumažintų raukšlių bei išraiškos linijų matomumą, palikdamas odą drėkintą, švelnią ir glotnią.

Kiekis 60 ml   Kaina  93.20 eu

 

  4. Žingsnis.    DXN GEMPYURI LIFTING IMPACT   AMPULĖS ALIEJUS

Ampulėse yra argano aliejaus, kuris palaiko odos drėkinimą ir intensyvaus maitinimo pojūtį. Reguliariai tepkite odą, kad ji atsinaujintų ir stangriai padidėtų.

Kiekis 30 ml   Kaina  94.00 eu

 

 5. Žingsnis.  DXN GEMPYURI DERMA PERFECTIONS   ATJAUNINANTIS KREMAS

Norėdami drėkinti, pašviesinti ir išlyginti savo odos toną, naudokite atjauninamąjį kremą „Derma Perfections“ su jo specialia sudėtimi. Tai taip pat padeda sumažinti senėjimo požymius, kad jūsų oda atrodytų jaunesnė.

Kiekis 50 ml   Kaina  107.60 eu

 

Galima įsigyti ir visą GEMPYURI rinkinį, kurio kaina : 389.20 eu

Taip pat dar turime ir tos pačios ypatingos GEMPYURI kolekcijos  Kaukes veidui.

DXN GEMPYURI kaukės


Kaukė DXN GEMPYURI padeda drėkinti, atgaivinti ir pašviesinti odą. Tai taip pat pagerina jūsų odos tonusą ir atkuria natūralų jūsų odos spindesį.

 

Kiekis 5 x 25 ml   Kaina  30.50 eu

 

Kad turėtume pilną efektą…kompanija rekomenduoja naudoti šios  GEMPYURI kolekcijos visą gamą.

Ir toliau mes pateikiame tuos žingsnius, kuriuos pataria atlikti šios kompanijos specialistai, kad turėtume pilnavertį efektą…

  1. Žingsnis.   „DXN GEMPYURI“ MULTI MASAŽO PRAUSIKLIS
Makiažo valiklis (pasirinktinai)

Į delną įpilkite vienos monetos dydžio šio valiklio. Sumaišykite valiklį su trupučiu šilto vandens iki putų. Tepkite putas ant veido ir švelniai masažuokite sukamaisiais judesiais, pradedant nuo akių ir lūpų. Tada naudokite tą patį metodą visam veidui, kad pašalintumėte makiažą. Nuplaukite putas šiltu vandeniu.

Dvigubas valymas

Įlašinkite lašą valiklio (šiek tiek mažiau nei anksčiau buvo naudojamas) į delną ir sumaišykite su nedideliu kiekiu šilto vandens iki putų. Tepkite putas ant veido ir sukamaisiais judesiais švelniai masažuokite veidą ir kaklą, kad pašalintumėte nešvarumus nuo veido ir kaklo. Nuplaukite putas šiltu vandeniu.

Giluminio valymo kaukė (pasirinktinai)

Į nedidelį dubenį įlašinkite du lašus valiklio, įpilkite šiek tiek vandens ir maišykite šepetėliu iki putų. Įlašinkite du lašus serumo ir vėl maišykite, kad gautumėte putų mišinį. Kaukę tepkite ant veido teptuku, atsargiai vengdami sąlyčio su akimis ir lūpų srityje. Leiskite kauke veikti rekomenduojamą laiką, kaip nurodyta toliau:
Sausai odai: kartą per savaitę (3 minutes)
Riebiai odai: kartą ar du per savaitę (5 minutes)
   Giliai valanti kaukė padeda pašalinti nešvarumus iš porų ir pašalinti negyvas odos ląsteles.

 2. Žingsnis.   DXN GEMPYURI  STANGRINANTIS GAIVUS TONIKAS

 Tonikas gaivinantis ir stangrinantis veido odą

Užpilkite maždaug penkis lašus toniko ir tepkite produktą ant veido ir kaklo, švelniai bakstelėdami ant veido, kad produktas absorbuotųsi.
Šis tonikas padeda maitinti ir drėkinti mūsų odą.
Užtepę toniką ant veido ir kaklo, užpilkite dar tris lašus toniko ir užtepkite galvos odą smilkiniuose.

  3. Žingsnis.   DXN GEMPYURI TŪRINIS ENERGIJOS SERUMAS 

  Apimtis ir energija

Paimkite maždaug tris lašus serumo ir tepkite lengvais prisilietimais ant smakro, skruostikaulių ir kaktos. Paskleiskite gaminį ant veido, suteikdami lengvus prisilietimus, kad jis geriau ir giliau įsigertų (absorbuotųsi).

   4. Žingsnis.     DXN GEMPYURI LIFTING IMPACT AMPULĖS ALIEJUS

Aliejaus pakėlimo (liftingo) poveikis ampulėje

Paimkite lašą aliejaus ampulėje ir užtepkite jį daugiausia ant keturių svarbiausių  (pažymėtų piešinuke juostelėmis) vietų, suteikdami lengvą prisilietimą, kad produktas gerai absorbuotųsi. Tada likusiu produktu patepkite veido išraiškos linijas ir akių kontūrus, švelniai liesdami pirštų pagalvėlėmis aplink norimą vietą.

 • Vasarą ar karšto oro klimato šalyse aliejų ampulėje naudokite tik ant keturių svarbiausių (pažymėtų piešinuke juostelėmis) vietų.  

5.  Žingsnis.     DXN GEMPYURI DERMA PERFECTIONS ATJAUNINANTIS KREMAS

 Tobulas dermos atjauninimas

Išspauskite du lašus atjauninančio kremo. Užtepkite produktą ant kaktos, skruostikaulių ir smakro, paskui paskirstykite jį ant veido. Lengvais prisilietimais pirštų pagalvėlėmis lieskite veidą, kad produktas gerai absorbuotųsi.

 • Šis atjauninantis giluminius sluoksnius kremas gali būti naudojamas kaip paskutinis žingsnis pabaigoje . Tačiau specialistai siūlo dar keletą žingsnių….

DXN GEMPYURI kaukių paketas (5 x 25 ml )

Kaukė DXN GEMPYURI padeda drėkinti, atgaivinti ir pašviesinti odą. Tai taip pat pagerina jūsų odos tonusą ir atkuria natūralų jūsų odos spindesį.

Uždėkite kaukę ant veido, įsitikindami, kad ji gerai priglunda. Leiskite jai veikti maždaug 10–15 minučių, kad kaukės esencija  įsigertų į mūsų veido odą , tai yra būtų pilnai absorbuota.
Tuo tarpu galime pereiti prie DXN Auto-TRM…

Dar yra keletas žingsnių, kuriuos rekomenduoja Korėjiečių specialistai atlikti su GEMPYURI kolekcija…

Peties mentė ir kaklas

 1.    Užpilkite penkis lašus „DXN GEMPYURI“ ATJAUNINANČIO ir STANGRINANČIO TONIKO  ir juo sutepkite visą kaklą.
 2.    Kaklo masažas : suimkite kaklo raumenį tarp nykščio ir kitų keturių pirštų; suspauskite ir masažuokite atgal, kaip parodyta paveikslėlyje, kad atlaisvintumėte kaklo įtampą.
 3.    Pamasažuokite abi kaklo puses, darant 3 kartus pagal duotą techniką 3-3-5 abiejose pusese.
 4.    Peties mentės masažas masažuoti pepies mentę, kaip parodyta paveiksliuke,  32.
 5.    Atlikti duotą techniką 3 kartus naudojant šiuos žingsnius 3-3-5.

Šis žingsnis padės atpalaiduoti raktikaulį, kaklą ir žandikaulį.

Šis žingsnis taip pat padės išvengti raukšlių atsiradimo ant kaklo.

Toliau būtų sekantis rekomenduotas žingsnis…

Ausys ir galvos oda

 

 1. Užpilkite tris lašus  „DXN GEMPYURI“ ATJAUNINANČIO ir STANGRINANČIO TONIKO  ir juo sutepkite galvos vietą aplink ausis.  Dar paimkite tris lašus DXN GEMPYURI TŪRINIO ENERGIJOS SERUMO (Apimtis ir energija)  ir padarykite tą patį…
 2. Ausų masažas : suimkite skiltį tarp nykščio ir rodomojo piršto, kartokite ir kartokite patraukdami aukštyn, kad atlaisvintumėte įtampą.
 3. Tada paimkite tris lašus DXN GEMPYURI“ ATJAUNINANČIO ir STANGRINANČIO TONIKO ir jį užtepkite ant plaukų.
 4. Galvos odos masažaspirštų pagalvelėmis masažuoti galvos odą, kaip parodyta paveikslėlyje. Masažuokite keturias nurodytas vietas, pradedant nuo dalies, esančios tiesiai virš ausų, tęsiant  iki galvos viršaus.
 5. Atlikti duotą techniką 3 kartus naudojant šiuos žingsnius 3-3-5 .
 6. Prieš tęsdami kitą veiksmą, nuimkite kaukę.

Ausies masažas padeda pakelti kritusius kaktos, akių vokų, skruostikaulių ir apatinio žandikaulio raumenis.

Galvos odos masažas padeda išvengti veido raumenų kritimo ir pagerina odos elastingumą.

Sekantis rekomenduotinas žingsnis…

Žandikaulis, skruostikauliai, akys ir paakiai

 1. Su likusia DXN GEMPYURI kaukės esencija, kuri dar tebėra ant veido…neėmus kaukę, lengvais pirštų pagalvėlių prisilietimais pamasažuokime veido oda, kad  geriau įsigertų ir įsisavintų kaukės esencija į veido odą
 2.  Kontūrinis masažas: pradėdami nuo žandikaulio, rankų plaštakos delnais, ištempkite ir sutraukite-pakelkite  raumenis į viršų, kaip parodyta paveikslėlyje.
 3. Atlikite šį masažą laikantis šio eiliškumo: Žandikauliai  – Skruostikauliai –  Paakiai – Smilkiniai.
 4. Atlikti duotą techniką 3 kartus naudojant šiuos žingsnius 3-3-5 .

Kontūrinis masažas padeda atpalaiduoti veido raumenis ir pakelti žandikaulio, skruostikaulių ir akių raumenis.

Sekantis ir paskutinis rekomenduotinas žingsnis būtų…

 Kakta

 1. Užpilkite tris lašus  „DXN GEMPYURI“ ATJAUNINANČIO ir STANGRINANČIO TONIKO ir užtepkime ant KAKTOS.   Toliau paimkime ir užpilkime dar tris lašus DXN GEMPYURI TŪRINIO ENERGIJOS SERUMO  (Apimtis ir energija) ir dar 3 lašus DXN GEMPYURI LIFTING IMPACT AMPULĖS ALIEJAUS (Aliejaus pakėlimo (liftingo) poveikis ampulėje) ir padaryti tą patį.
 2.  Kaktos masažas : masažuojant rankos delnu, švelniai kelkime kaktos raumenis, kad atsipalaiduotų. Pradėkite nuo srities tarp antakių ir judėkite nurodyta kryptimi į viršų.
 3. Atlikti duotą techniką 3 kartus naudojant šiuos žingsnius 3-3-5 .

Kaktos masažas padeda sumažinti raukšles tarp antakių ir stangrinti kaktos raumenis.


 

Dabar susipažinkime su kolekcija DXN M Miracle

 DXN M Miracle ( Jūros gyvybingumas ant Jūsu odos )

 

          5 Pagrindinės technologijos

 1. Jūros augalų kompleksas.   Mikrodumbliai suteikia antioksidantų, tokių kaip fermentai ir peptidai, ir natūrali medžiaga, vadinama MMA (mikozporino tipo amino rūgštys). MMA sugeria UV spindulius, taigi apsaugo nuo saulės.
 2. Jūros kolagenas.  Jūrų kalogenas yra kalogenas, gaunamas iš jūrinių elementų, tokių kaip dumbliai ir jūrų augalai. Tokį kalogeno tipą galima rasti mūsų dermatologinės priežiūros serijoje M MIRACLE jūrų liposoma ir jis naudojamas odos būklei pagerinti.
 3. Gilus jūros vanduo.  Giluminis jūros vanduo, išgautas  iš Havajų Gamtos Energijos Laboratorijos.
 4. Peptidų kompleksas.  Šis peptidų kompleksas (acetilheksapeptidas-8, Palmitoli tripeptidas-1, Palmitoli tetrapeptidas-7 ir Palmitoli tripeptidas-5) nedelsiant skatina kolageno sintezę.
 5. Liposomos.  Šiuose gaminiuose naudojama liposominė technologija pasitarnauja kaip transporto priemonė perduoti naudingiausias sudedamųjų dalių savybės iki giluminių odos sluoksnių. Žymiai pagerina biologinį prieinamumą ir biologinį suderinamumą bei padidina odos priežiūros priemonių veiksmingumą.

M MIRACLE odos priežiūros linijos poveikis mūsų veido odai:

 • Priduoda veido odai spindesį.   Sudėtyje yra spirulinos ekstrakto, ganodermos ekstrakto, viena kapsulė žalio koncentruoto jūros vandens ir hialurono rūgšties, kas užtikrina optimalų veido odos drėkinimą išlaikyti švytinčiai išvaizdai.
 • Atgaivina odos tekstūrą.  Sukurta formulė su Ganodermos ekstraktu atgaivina veido odą ir atstato drėgmę.
 • Drėkina veido odą. Priemonės, sukurtos naujos technologijos sistema, palaikančia ir sulaikančia drėgmę, užtikrinančia gausų drėkinimą ir neleidžiančia odai prarasti vandens.

Prekės ženklo efektai….

Tikras stebūklas ranka masažuoti veido odą su dermatologinės priežiūros serijos „M Miracle Marine Liposome“ priemonėmis…

 

 

Dabar apie kiekvieną priemonę iš kolekcijos M Miracle atskirai…

  1. Žingsnis.  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ    ŠVELNIAI VALANČIOS PUTOS

Švelnus  minkštos tekstūros putų valiklis, kurio paskirtis – švelniai išvalyti odą, nesukeliant dirginimo. Jis taip pat gali efektyviai pašalinti makiažo likučius ir yra tinkamas kasdienei priežiūrai.

Kiekis 150 ml   

  2. Žingsnis.   DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ   RAMINAMASIS TONIKAS

Šis tonikas yra tinkamas ir gerai toleruojamas kasdieniniam naudojimui, kuris palieka jūsų odą subalansuotomis ir optimaliomis sąlygomis.

Kiekis 150 ml   

 3. Žingsnis.  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ DRĖKINAMŲJŲ DUMBLŲ ESENCIJA

Šis produktas padeda sudrėkinti ir pagerinti jūsų odos išvaizdą. Jis yra specialiai paruoštas su Spirulinos ekstraktu, Ganodermos ekstraktu ir žaliosiomis koncentruoto giliojo jūros vandens ir hialurono rūgšties kapsulėmis. Ši esmė padidina odos drėkinimą, kad būtų gaivus ir šviečiantis poveikis.

Kiekis   30 ml   

 4.  Žingsnis.  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ  AUKŠTOS KOKYBĖS PAAKIŲ KREMAS

Ši ypatinga formulė suteikia nenusakomą efektą (pamaitina mūsų paakių odelę), kuris jūsų akims yra labai svarbus. Tai padeda atgaivinti ir suteikia žvilgesio jūsų akių sričiai.

Kiekis 30 ml   

 5. Žingsnis.  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ GYVYBIŠKAI SVARBI PAPILDOMA EMULSIJA

Ši emulsija apsaugo jūsų odą nuo kenksmingų išorinių veiksnių. Tai suteikia hidratacijos pojūtį, kuris palaiko jūsų odą atgaivintą ir sudrėkintą po naudojimo.

Kiekis 150 ml   

 6. Žingsnis.  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ  DRĖKINAMASIS KREMAS

Šis unikalios sudėties kremas yra tinkamas kasdienei priežiūrai drėkinti ir maitinti jūsų odą.

Kiekis  50 ml   

Taip pat dar turime ir tos pačios ypatingos kolekcijos:

 • DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ  DRĖKINANTĮ PATAISOS KREMĄ ( korekcinį kremą ) VEIDUI

Universalus korekcinis kremas, sukurtas drėkinančiam ir raminančiam jūsų kasdienei odos priežiūros rutinai. Jis padengia odos trūkumus ir suteikia odai sveiką atspalvį. Tai taip pat tinka naudoti kaip makiažo pagrindą.

Kiekis  45 ml   

 

 • DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ  DRĖKINANTI APSAUGINĖ ESENCIJA NUO ULTRAVIOLETINIŲ SAULĖS SPINDULIŲ

Lengvos tekstūros esencija, kurios SPF vertė yra 50, užtikrinanti aukštą jūsų odos apsaugą nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių.

Kiekis  30 ml    

 

Kad turėtume pilną efektą…kompanija rekomenduoja naudoti šios  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ kolekcijos visą gamą. Atskirai kremai neparduodami. Reikia pirkti visą rinkinį…

Kaina viso rinkinio : 248.30 eu

 

Ir toliau mes pateikiame tuos žingsnius, kuriuos pataria atlikti šios kompanijos specialistai, kad turėtume pilnavertį efektą…

  1. Žingsnis.    DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ    ŠVELNIAI VALANČIOS PUTOS

Makiažo valiklis (pasirinktinai)

Į delną įpilkite vienos monetos dydžio šio valiklio. Sumaišykite valiklį su trupučiu šilto vandens iki putų. Tepkite putas ant veido ir švelniai masažuokite sukamaisiais judesiais, pradedant nuo akių ir lūpų. Tada naudokite tą patį metodą visam veidui, kad pašalintumėte makiažą. Nuplaukite putas šiltu vandeniu.

Dvigubas valymas

Įlašinkite lašą valiklio (šiek tiek mažiau nei anksčiau buvo naudojamas) į delną ir sumaišykite su nedideliu kiekiu šilto vandens iki putų. Tepkite putas ant veido ir sukamaisiais judesiais švelniai masažuokite veidą ir kaklą, kad pašalintumėte nešvarumus nuo veido ir kaklo. Nuplaukite putas šiltu vandeniu.

 2. Žingsnis.   DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ   RAMINAMASIS TONIKAS

Užpilkite maždaug penkis lašus toniko  ant vatos disko ir tepkite produktą ant viso veido ir kaklo. Vėliau švelniais pirštų galiukų prisilietimais pamasažuokime veido ir kaklo odą, kad produktas geriau susigertų (absorbuotųsi).
Šis tonikas padeda maitinti ir drėkinti mūsų odą.
Užtepę toniką ant veido ir kaklo, užpilkite dar tris lašus toniko ir užtepkite plaukų srityje.

3. Žingsnis.  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ DRĖKINAMŲJŲ DUMBLŲ ESENCIJA

Paimkite maždaug tris lašus esencijos ir tepkite lengvais prisilietimais ant veido. Paskleiskite gaminį ant veido, suteikdami lengvus prisilietimus, kad jis geriau ir giliau įsigertų (absorbuotųsi).

  4. Žingsnis.  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ  AUKŠTOS KOKYBĖS PAAKIŲ KREMAS

Paimkime 3 lašus paakių kremo ir juo patepkime paakių zoną.  Pirštų galiukais lengvai pabaksnokime paakių odelę, kad kremas geriau ir giliau įsigertų (absorbuotųsi).

  5. Žingsnis.  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ GYVYBIŠKAI SVARBI PAPILDOMA EMULSIJA

Paimkite maždaug tris lašus emulsijos ir tepkite lengvais prisilietimais ant smakro, skruostikaulių ir kaktos. Paskleiskite gaminį ant veido, suteikdami lengvus prisilietimus, kad jis geriau ir giliau įsigertų (absorbuotųsi).

 6. Žingsnis.  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ  DRĖKINAMASIS KREMAS

Kad paimti ir uždėti šio drėkinamojo kremo mažą dalį ant veido naudokime mažą švarią mentelę, tokiu būdu užkertant kelią svetimkūniams užteršti gaminį. Užepkite lengvais prisilietimais ant smakro, skruostikaulių ir kaktos. Paskleiskite gaminį lengvai baksnojant pirštų galiukais ant veido, kad jis geriau ir giliau įsigertų (absorbuotųsi).

 

 • Šis drėkinamasis kremas gali būti naudojamas kaip paskutinis žingsnis pabaigoje . Tačiau specialistai siūlo dar keletą žingsnių….

DXN ARBATMEDŽIO kaukes       arba           DXN KAKAVOS kaukes

 

 

Uždėkite kaukę ant veido, įsitikindami, kad ji gerai priglunda. Leiskite jai veikti maždaug 10–15 minučių, kad kaukės esencija  įsigertų į mūsų veido odą , tai yra būtų pilnai absorbuota.
Tuo tarpu galime pereiti prie DXN Auto-TRM…

Dar yra keletas žingsnių, kuriuos rekomenduoja Korėjiečių specialistai atlikti su MIRACLE  MARINE LIPOSOME kolekcija…

 

Peties mentė ir kaklas

 1.    Užpilkite penkis lašus  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ GYVYBIŠKAI SVARBIOS PAPILDOMOS EMULSIJOS   ir juo sutepkite visą kaklą.
 2.    Kaklo masažas : suimkite kaklo raumenį tarp nykščio ir kitų keturių pirštų; suspauskite ir masažuokite atgal, kaip parodyta paveikslėlyje, kad atlaisvintumėte kaklo įtampą.
 3.    Pamasažuokite abi kaklo puses, darant 3 kartus pagal duotą techniką 3-3-5 abiejose pusese.
 4.    Peties mentės masažas masažuoti pepies mentę, kaip parodyta paveiksliuke,  32.
 5.    Atlikti duotą techniką 3 kartus naudojant šiuos žingsnius 3-3-5.

Šis žingsnis padės atpalaiduoti raktikaulį, kaklą ir žandikaulį.

Šis žingsnis taip pat padės išvengti raukšlių atsiradimo ant kaklo.

Toliau būtų sekantis rekomenduotas žingsnis…

Ausys ir galvos oda

 

 1. Užpilkite tris lašus  DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ RAMINANČIOJO TONIKO ir juo sutepkite galvos vietą aplink ausis.  Dar paimkite tris lašus DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ   GYVYBIŠKAI SVARBIOS PAPILDOMOS EMULSIJOS  ir padarykite tą patį…
 2. Ausų masažas : suimkite skiltį tarp nykščio ir rodomojo piršto, kartokite ir kartokite patraukdami aukštyn, kad atlaisvintumėte įtampą.
 3. Toliau paimkite tris lašusDXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ RAMINANČIOJO TONIKO  ir jį užtepkite ant plaukų.
 4. Galvos odos masažaspirštų pagalvelėmis masažuoti galvos odą, kaip parodyta paveikslėlyje. Masažuokite keturias nurodytas vietas, pradedant nuo dalies, esančios tiesiai virš ausų, ir tęsiant  iki galvos viršaus.
 5. Atlikti duotą techniką 3 kartus naudojant šiuos žingsnius 3-3-5 .
 6. Prieš tęsdami kitą veiksmą, nuimkite kaukę.

Ausies masažas padeda pakelti kritusius kaktos, akių vokų, skruostikaulių ir apatinio žandikaulio raumenis.

Galvos odos masažas padeda išvengti veido raumenų kritimo ir pagerina odos elastingumą.

Sekantis rekomenduotinas žingsnis…

Žandikaulis, skruostikauliai, akys ir paakiai

 

 1. Su likusia DXN ARBATMEDŽIO kaukės esencija arba DXN KAKAVOS kaukės esencija , kuri dar tebėra ant veido…neėmus kaukę, lengvais pirštų pagalvėlių prisilietimais pamasažuokime veido oda, kad  geriau įsigertų ir įsisavintų kaukės esencija į veido odą
 2.  Kontūrinis masažas: pradėdami nuo žandikaulio, rankų plaštakos delnais, ištempkite ir sutraukite-pakelkite  raumenis į viršų, kaip parodyta paveikslėlyje.
 3. Atlikite šį masažą laikantis šio eiliškumo: Žandikauliai  – Skruostikauliai –  Paakiai – Smilkiniai.
 4. Atlikti duotą techniką 3 kartus naudojant šiuos žingsnius 3-3-5 .

Kontūrinis masažas padeda atpalaiduoti veido raumenis ir pakelti žandikaulio, skruostikaulių ir akių raumenis.

Sekantis ir paskutinis rekomenduotinas žingsnis būtų…

 Kakta

 1. Užpilkite tris lašus   ir užtepkime ant KAKTOS.   Toliau paimkime ir užpilkime dar tris lašus DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ RAMINANČIOJO TONIKO  ir dar 3 lašus DXN M MIRACLE    JŪRINIŲ  LIPOSOMŲ   GYVYBIŠKAI SVARBIOS PAPILDOMOS EMULSIJOS ir padaryti tą patį.
 2.  Kaktos masažas : masažuojant rankos delnu, švelniai kelkime kaktos raumenis, kad atsipalaiduotų. Pradėkite nuo srities tarp antakių ir judėkite nurodyta kryptimi į viršų.
 3. Atlikti duotą techniką 3 kartus naudojant šiuos žingsnius 3-3-5 .

Kaktos masažas padeda sumažinti raukšles tarp antakių ir stangrinti kaktos raumenis.

 

                      Kaip jau minėjau turime trijų rūšių kaukių veidui.

Šioms kaukėms naudojama medžiaga yra pagaminta iš eukalipto medžio minkštimo. Jos yra labai minkštos, kvėpuojančios, lengvos ir patogios. Kaukės paviršius yra lygus kaip šilkas ir puikiai prisitaiko prie kiekvieno veido formų.

Tai DXN kaukė GEMPYURI padės tonizuoti ir pašviesinti odą ( oda įgaus švytinčią išvaizdą )

 • Skaistina ir gerina odos tonusą
 • Atgaivinantis ir drėkinantis poveikis

Į DXN GEMPYURI kaukės turinio sudėtį įeina šios medžiagos:

 • Amestito milteliai
 • Ganodermos ekstraktas
 • Spirulinos ekstraktas
 • Triufelių ekstraktas

Kaukė DXN GEMPYURI padeda drėkinti, atgaivinti ir pašviesinti odą. Tai taip pat pagerina jūsų odos tonusą ir atkuria natūralų jūsų odos spindesį.

DXN GEMPYURI kaukių paketas (5 x 25 ml )   Kaina  30.50 eu

 

Tai DXN kaukė TEA TREE ( arbatmedžio ) padės nuraminti ir atpalaiduoti jūsų odą, kad būtų gaivesnė jos išvaizda.

 • Pagerina odos išvaizdą
 • Akimirksniu ramina odą

Į DXN ARBATMEDŽIO kaukės turinio sudėtį įeina šios medžiagos:

 • Arbatmedžio ekstraktas
 • Bičių propolio ekstraktas
 • Ganodermos ekstraktas
 • Hamamelių vanduo

DXN TEA medžio ( arbatmedžio) pagrindinė kaukė padeda pagerinti jūsų odos išvaizdą. Po uždėjimo  ji akimirksniu ramina ir drėkina odą, kad ji atrodytų pailsėjusi.

DXN Tea Tree ( ARBATMEDŽIO ) kaukių paketas (5 x 25 ml )   Kaina  18.40 eu

 

DXN  CACAO ( kakavos)  kaukė padės tonizuoti ir suminkštinti odą bei suteikti jai elastingumo.

 • Stiprina odos elastingumą
 • Atgaivina ir minkština odą

Į DXN KAKAVOS kaukės turinio sudėtį įeina šios medžiagos:

 • Kakavos ekstraktas
 • Kalogenas
 • Ganodermos ekstraktas
 • Azijinės Centelės ekstraktas

DXN CACAO (kakavos) kaukė padeda atgaivinti ir palaikyti odos elastingumą. Pagerinkite odą, kad ji būtų švelni ir lygi.

DXN CACAO ( KAKAVOS ) kaukių paketas (5 x 25 ml )   Kaina  18.40 eu