RG ir GL milteliai

Taip pat galima įsigyti abiejų Ganodermų (RG) IR (GL) mišinį viename buteliuke. Kiekis toks pat, kaip dviejuose (RG) IR (GL) buteliukuose, bet ne kapsulėse, o miltelių pavidale.

reishilium

Tai šie milteliai gali būti skirti vaikams, ligoniams ar šiaip visiems žmonėms, kuriems nepatinka gerti  kapsules.

Geriant šiuos RG ir GL sumaišytus Ganodermos miltelius mes ir valysime savo organizmą, ir reguliuosime hormonines sistemas, ir stiprinsime imuninę sistemą. Ir tada pats organizmas susitvarkys su jame esančiomis problemomis ir visada būsime energingi ir žvalūs bet kokiame amžiuje. Mūsų organizmas yra pats geriausias medikas, žinantis savo problemas. Jam reikia tik padėti: išvalyti mūsų organizmą  nuo susikaupusių šlakų ir toksinų, sureguliuoti hormonines sistemas ir sustiprinti imuninę sistemą. Tai Ganoderma ir ateis mums į pagalbą, kuri ir atliks šias visas funkcijas.

Tad kviečiu visus visus, kurie rūpinasi savo sveikata, gerai pamąstyti, kas mums svarbiausia gyvenime…Ar išlikti sveikam …..nesvarbu kiek tau metų ir gerti profilaktiškai šį nemirtingumo grybą, kol dar nėra rimtų problemų, ar laukti kol jos prasidės…., nes jei nevalysime organizmo ir nesirūpinsime jo švara, kai aplink esame veikiami ir toksinų, ir su maistu gauname visokių teršalų, o be to maiste trūksta vitaminų ir mineralų….o kur dar įtemptas gyvenimas ir stresai….tai viskas atsiliepia mūsų sveikatai. Tad linkiu ilgai likti jauniems ir sveikiems, nes mes esame to verti … Mylėti save, o kai mes mylėsime save ir kiti mus mylės !!!

GANODERMA-PAPILDAS NERVŲ SISTEMAI STIPRINTI. Nuo seno laikoma, kad GANODERMA pasižymi „sielos nuraminimo“, „išminties suteikimo“, „atminties paaštrėjimo“ efektu. Vartojamas kaip senėjimą stabdanti, nervų sistemą stiprinanti priemonė, pasižyminti priešnavikiniu ir smegenų kraujotaką gerinamuoju efektu. Migrena, miego sutrikimai, poinsultinė būklė, atminties pablogėjimas, depresija, stresas, epilepsija.

(RG) ir (GL) milteliais (22g ) – buteliuko kaina 25.70 eu

         Dabar jau turime ir didesniais kiekiais 

                  (RG) ir (GL) milteliais (70g) – buteliuko kaina  78.70 eu