Myco Veggie EU

mycoveggieDXN MycoVeggie EU (tai maisto papildas iš geriausių natūralių produktų, grybų, Spirulinos, žalios arbatos ir t.t.)

Kas tai yra MycoVeggie? Ką jis daro?
MycoVeggie yra specialiai sukurti daržovių milteliai, kuriuose yra daug ląstelienos, mažai riebalų, be cukraus ir cholesterolio. Jie kruopščiai sumaišomi iš atrinktų daržovių (pvz: salierų, imbiero, Noni lapų), grūdų (pvz: Psyllium, kukurūzų), grybų (pvz: grybai, liūto karčiai, austrių), vaisių, augalų (pvz: Ginkgo lapų, šilkmedžių lapų) ir prieskonių. Juose taip pat yra Spirulinos ir žaliosios arbatos, be to praturtinti  dideliu pluoštu ląstelienos, vitamino C, geležies, ir kalcio. MycoVeggie yra be jokių priedų, pavyzdžiui; konservantų, kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir stabilizatorių.

 • Kokia yra MycoVeggie nauda?
  O nauda MycoVeggie papildo yra didžiulė! Štai keletas, kuriomis galite mėgautis:
  Pagerina pašalinti atliekas ir toksinus iš virškinimo trakto;
  Skatina efektyvesnius išsituštinimus ir apsaugo nuo vidurių užkietėjimo;
  Švelniai valo virškinamąjį traktą ir padeda pašalinti nepageidaujamus riebalus;
  Reguliuoja svorį;
  Padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje;
  Aprūpina maisto medžiagomis mūsų kūno ląsteles;
  Stiprina imuninę sistemą;
  Skatina sveikų plaukų augimą, suteikia veido odai spinduliavimo;
 • Gerina virškinimo sistemos darbą;
  Padeda reguliuoti ir subalansuoti organizmo hormonines sistemos;
  Pagerina pašalinimą atliekų ir toksinų iš virškinimo  trakto;

Kodėl MycoVeggie turi cholesterolio kiekį mažinančių sąvybių?
Be to jis, yra labai naudingas virškinamajam traktui.  Mycoveggie yra geras šaltinis tirpaus pluošto, kurio nauda buvo moksliškai įrodyta- kad jis ženkliai sumažina cholesterolio kiekį kraujyje. Tai gali savo ruožtu, padeda sumažinti širdies ligų ir nutukimo riziką. Taigi, naudojant Mycoveggie papildą reguliariai gali padėti jums išlaikyti sveiką širdį.

Kaip veikia MycoVeggie mano organizmą, naudojant šiuo miltelius?
MycoVeggie gausu tirpių ir netirpių skaidulų ir jis kupinas maistinių medžiagų. Pluoštai padeda pakeisti formavimo savybes, kurios  sustiprina žarnymo peristaltiką ir gerina tuštinimasį. Šie pluoštai eina per visą virškinimo traktą, pluoštinės dalelės padeda įsiurbti ir pašalinti nepageidaujamas atliekas iš sunkiai pasiekiamų kampelių žarnyne. Šios dalelės taip pat padeda išvalyti nesuvirškinto maisto likučius, kurie yra susikaupę mūsų organizme per metus. Tuo pačiu metu, MycoVeggie taip pat pamaitina kiekvieną mūsų organizmo ląstelę, tokiu būdu perduoda ląstelėms svarbias maistines medžiagas, kurių labai daug turi šis maisto papildas.

Kas turėtų vartoti MycoVeggie?
Mycoveggie tinka tiems, kurie nori detoksikuoti-išvalyti savo organizmą, numesti svorio, papildyti turimą dietą ir apskritai gerovei kelti ir stiprinti organizmui. Jis padeda organizmo gydymui, todėl organizmas gali geriau kovoti su ligomis. Tai labai maistingas papildas, ir gali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Asmenys virš 3 metų amžiaus gali mėgautis sveikatos gerinimu ir stiprinimu MycoVeggie papildu. Be to, MycoVeggie taip pat tinka vegetarams.

Kaip turėčiau vartoti MycoVeggie?
Rekomenduojama Jums vartoti  MycoVeggie 1-3 kartus per dieną, jei norite atgauti gerą sveikatą ir padėti sau kovoti su ligomis. Naudokite vieną samtelį miltelių su šalto ar drungno vandens stikline.( Nemaišykite su karštu vandeniu). Išmaišykite ir vartokite nedelsiant. Po vartojimo MycoVeggie turime išgert visą stiklinę vandens. Tai labai svarbu, kad Jūs padidintumėte suvartojamo vandens kiekį per dieną. Įpraskite vartoti 8-12 stiklinių vandens per dieną, ir dar daugiau, jei Jūs mankštinatės. Tai padės greičiau pašalinti atliekas iš žarnyno ir skatins žarnyno tvarkingą darbą. Jeigu vartojate receptinius vaistus, tai prieš valandą ar dvi reikėtų vartoti šį papildą, arba turi praeiti tiek pat laiko po vaistų vartojimo ir tada gerti MycoVeggie.

Kokia yra MycoVeggie išvaizda?
MycoVeggie yra žalsvų miltelių pavidalo. Sumaišius su vandeniu, jie lėtai sutirštėja dėl savo didelio skaidulų kiekio, kuris sugeria vandenį ir išsiplečia. Taigi  yra rekomenduojama, kad juos suvartojus gerti iš karto didelį kiekį vandens, kad gauti optimalią naudą.

Tai supermaistas, kuris stiprina imuninę sistemą, padeda atstatyti žarnyno veiklą, duoda mums daug energijos ir suteikia gyvybingumo ir padeda sureguliuoti svorį.

Buteliukas, kuriame yra 400 g. papildo kainuoja – 103,30 eu