Liūto karčiai

mane LIŪTO KARČIAI (Hericium erinaceus)LIUTO KARCIAI

  •  Pavadinimas Japonų kalba: Yamabushitake;
  •  Pavadinimas Kiniečių kalba: Houtau;
  •   Ispaniskai: Melena de Leon;
  •   Angliškai: Hedgehog Fungus;

Tai valgomi grybai, turintys šiek tiek baltą kietą mėsą.

Kinijoje ir Japonijoje labai vertinamas produktas, skoniu panašus į krevetes.

Jis pasižymi kaip labai maistingas augalas, dėl didelio baltymų kiekio ir turtingas svarbiausiais mineralais, kurių taip dažnai trūksta įprastame maiste, pavyzdžiui: seleno, germanio ir cinko. Taip pat jame gausi amino rūgščių, betagliukano, įvairių vitaminų…

PAGRINDINIAI AKTYVIEJI  EKSTRAKTO KOMPONENTAI
Tai yra keletas polisacharidų, turinčių priešvėžinį poveikį, kaip FI ir FIII-2b ir Herinacinas, bei  Hericinacinas. Hericinonas taip pat yra A, B, C, D ir F, kurių hormonai paskatina nervinių ląstelių neuronų gamybos ir augimo faktorių (NGF-neuronų augimo faktorius).Tai reiškia, kad padeda atstatyti neuronų audinius. Kodėl tai svarbu? Tai -maistas ir turėtume rekomenduoti žmonėms, kurie serga su centrine nervų sistema susijusiomis ligomis: tai Alzheimeriu, Parkinsonu ir taip pat Cukriniu diabetu, bei Alkoholizmu.

  Liūto Karčių gydomasis poveikis:

LIULO KARCIU NAUDA

Atstato -atkuria virškinimo trakto gleivinės epitelį; tai gera priemonė padedanti skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opoms gydyti, lėtiniams gleivinės uždegimams, dirgliosios  žarnos Krono ligai ir kitoms skrandžio bei virškinamojo trakto ligoms gydyti.

Labai didelę reikšmę vaidina epitelio atstatymas, kuris prisideda prie virškinimo trakto ir žarnyno pralaidumo atstatymo ir sveiko žarnyno mikrofloros atkūrimo(pats baisiausias kenkėjas, kuris sunaikina mūsų žarnyno mikroflorą-tai antibiotikai. Po jų vartojimo, reikėtų panaudoti Liūto Karčių). Tai pirmas žingsnis būtų siekiant išvengti rimtos skylėto žarnyno sindromo patologijos.

  • Mokslas įrodė, kad Hericinonas, esantis Liūto Karčiuose, veikia kaip neuronų stimuliatorius ir labai padeda prie centrinės nervų sistemos ligų, kaip Alzheimerio, Parkinsono bei streso gydymo. Hericinonas taip pat  labai efektyvus sklerozei gydyti.
  • Germanis – antioksidantas ir stimuliuoja interferono(kuris stiprina imuninę sistemą ir apsaugo nuo virusų ir auglių susidarymo, naikina ląsteles žudikes) kiekį.
  •  Selenas – apsaugo ląstelės DNR, stimuliuoja Q10 fermento(ypatingo fermento, kuris stiprina imuninę sistemą ir duoda daug energijos) gamybą, taip pat jis stiprus antioksidantas ir priešvėžinis elementas.
  •  Cinkas – gerina hipofizės, lytinių liaukų, kasos, antinksčių veiklą, stiprina kaulus ir imuninę sistemą, gerina odos ir jos priedų būklę.
  •  Betagliukanas – aktyvina imuninę sistemą, priešvėžinis elementas. Jis gamina naujus sveikus audinius ir augliai ištirpsta, kaip sniegas pavasarį. Nėra jokio rizikos faktoriaus.
  • Liūto karčių sudėtyje yra polisacharidų, kurie yra imuninės sistemos reguliatoriai ir ypač tinka gydyti skylėto žarnyno sindromui.  Taip pat imuninės sistemos  stimuliatoriai polisacharidai veikia kaip priemonė prieš vėžinius susirgimus. Jis reguliuoja lipidų kiekį kraujyje ir sumažina gliukozės kiekį kraujyje.

Liūto karčiai yra naudojami prie šių virškinimo ligų:
kiauro žarnyno sindromo, alergijos maistui, įvairių skrandžio uždegimų, Krono ligos, refliukso, chroniško gastrito, gleivinės uždegimo, skrandžio opos, rėmens ėdimo, disbakteriozės, lėtinių uždegimų, kuriuos sukelia chemoterapija, sergant skrandžio ir stemplės vėžiu.LIŪTO KARCIAI CNS

Ir neurodegeneracinių ligų, tokių kaip:
kognityvinio nepakankamumo,  alzhaimerio, išsėtinės sklerozės, demencijos, parkinsono ligos, tinklainės degeneracija, neuropatijos, kilusios dėl cukrinio diabeto arba alkoholizmo, streso, nemigos, depresijos, astmos, nerimo.

Liūto Karčiai gerina atmintį, todėl jį rekomenduoja naudoti, kaip profilaktinę priemonę, kad ilgai išliktume ne tik fiziškai sveiki ir stiprūs, bet ir neturėtume problemų su atmintimi.

 Buteliukas, kuriame yra (120) tablečių kainuoja- 36.70 eu