Ganoderma GL

glGANOCELIUM (GL) kapsulėse yra 100% Ganodermos Lucidum ekstraktas, kuriame gausu polisakaridų, adenozino,  triperpenoidų, baltymų ir ląstelienos. Šiose kapsulėse GL yra naudojama jauna Ganoderma Lucidum, kurios auginimo laikas 18 dienų. Tai labai labai svarbu, nes ši jauna Ganoderma sureguliuos mūsų organizmo hormonines sistemas. (Kompanija griežtai kontroliuoja visą auginimo, paruošimo ir gamybos procesą ir dėka šito turime produktą, kuris iš tiesų mums ateina į pagalbą spendžiant rimtus sveikatos sutrikimus).

Tai ši Ganoderma (GL) veiks šiais etapais:

   3.Reguliavimo periodas (1-12 mėnesių)

 Reguliuojant labai mums svarbias gyvybines organizmo funkcijas, padeda organizmui pasiekti  optimalų  veikimo lygį ir atlieka balansavimo poveikį kūno funkcijų reguliavimu.

micelio

Šiuo reguliavimosi periodu, galime pastebėti keletą organizmo pasikeitimų ir poveikių. Tai ženklas, kad kūnas dar yra gijimo stadijoje ir nėra ko nerimauti. Todėl turime ir toliau vartoti GANODERMĄ, kad padėtume savo organizmui atsistatyti iki visiško pasveikimo…

  Jei organizmo reakcija į GANODERMĄ būtų labai stipri, tai turėtume laikinai sumažinti vartojimo dozę, bet po nusiraminimo reakcijos grįžti prie skirtos dozės.Jei reakcija vėl sustiprėtų, toliau gerti sumažintą dozę;

   4. Stiprina ir atstato (6-24 mėnesių)

Ganoderma  remontuoja, atstato pažeistus kūno organus bei jų dalis ir stiprina imuninę sistemą,

Sustiprėjus imuninei sistemai,stiprėja viso organizmo funkcijos ir procesai, gerėja žaizdų gijimas ir t.t. 

 GANODERMA stiprina imuninę sistemą, gerina fizinę ištvermę ir psichinę ramybę,  suteikia daugiau atsparumo ligoms. GANODERMOJE esantys pagrindiniai elementai, pavyzdžiui mineralai ir triperpenoidai-  sugražins mums visų kūno funkcijų normalią veiklą.

    5.Visiškai atjaunina ir atkuria mūsų organizmą (1-3 metų)

Jau turint viso organizmo optimalias fizines, psichikos ir emocines funkcijas ir jas išlaikant optimalioje būklėje,  mūsų kūno ląstelių atsijauninimas yra neišvengiamas.

Tai yra galutinė GANODERMOS ( RG) naudojimo paskirtis;

Kai praeiname visą penkių etapų GANODERMOS vartojimo procesą ir, kai mūsų kūno visos funkcijas vėl optimaliai dirba ir visiškai atsijauninus kūno ląstelėms…..- palaipsniui atsistato jauna išvaizda, stiprumas ir dvasinė ramybė.

Kompanija taip pat mums paruošė ir šios GANOCELIM (GL) trijų kiekių buteliukus:

 Buteliuko kaina, kuriame    30 kapsulių x 450mg  GL (30) kaina  18.00 eu

 Buteliuko kaina, kuriame    90 kapsulių x 450mg  GL (90)  kaina  50.80 eu

 Buteliuko kaina, kuriame  360 kapsulių x 450mg GL (360)  kaina 174.10 eu

Vienoje kapsulėje Ganodermos yra tas pats kiekis, kaip 4 kavos puodeliuose…

       

 Jei kam nepatinka kapsulėse galima įsigyti ir miltelių pavidale.

GANOCELIUM (GL) milteliais ( 30 g ) – buteliuko kaina 24.40 eu

   Jei iš tiesų mylite save ir nesate abejingi savo sveikatai bei grožiui…..tai kviečiu rimčiau pasidomėti šios nemirtingumo kerpės GANODERMOS galia ir visa tai išbandyti ir pajusti jos poveikį bei naudą savo organizme…