Šampūnas

shampooDXN GANOZHI SHAMPOO (Natūralus šampūnas – GANOZHI);

  Tai natūralus šampūnas, praturtintas GANODERMOS ekstraktu ir provitaminais B5. Šio Ganozhi DXN šampūno pagalba mes atstatysime ir išlaikysime (pastoviai naudodami) subalansuotą galvos odos pH. Naudojant šį šampūną mūsų plaukai gaus visų būtinų medžiagų, taip reikalingų plaukų augimui.

  Sveikos odos paviršiaus vidutinis pH yra 5.5 (rūgštinis), gilesnių odos sluoksnių – apie 7,4 (neutralus, šarminis). Išorinis rūgštinis sluoksnis atlieka apsauginę funkciją, sudarydamas nepalankias sąlygas vešėti patogeninėms (sukeliančioms ligą) bakterijoms ir palankias sąlygas daugintis natūraliai odos florai. Odos rūgštinė danga – tai pirmoji apsaugos grandis. Ji sulaiko mikroorganizmus, kurių dauguma nemėgsta rūgštinės terpės. Praktiškai visos gyvosios ląstelės (taip pat ir didžioji dalis bakterinių) labai jautriai reaguoja į pH lygio pokyčius ir net nedidelis rūgštingumo padidėjimas jas pražudo.

  Vartojant netinkamas prausimosi priemones, sutrika mikrofloros pusiausvyra ir dėl to pakinta odos paviršiaus pH. Kai pakinta odos pH, sutrinka barjerinė (apsauginė) odos funkcija nuo nepalankių išorės faktorių , o pakitęs odos pH yra odos pažeidimo požymis.

  Odos rūgštingumas sutrinka sergant kai kuriomis odos ligomis. Pavyzdžiui, turint odos grybelį, pH lygis padidėja iki 6 (žemas rūgštingumo lygis), sergant egzema – iki 6,5 (beveik neutralus lygis), turint aknę – iki 7 (neutralus lygis).

  Odos valymo tikslas turėtų būti ne tik pašalinti nešvarumus, bet ir nesuardyti apsauginio rūgštinio paviršiaus ir taip išsaugoti sveiką odą. DXN kūno priežiūros priemonės nesutrikdo normalios odos terpės. Juos naudojant greitai atsinaujina rūgštinė odos danga ir pH išlieka 5 – 6.

NATŪRALAUS ŠAMPŪNO GANOZHI SU GANODERMA POVEIKIS:

  • Pamaitina galvos odą ir plaukus
  • Valo nuo susikaupusių per eilę metų toksinų
  • Efektyviai apsaugo odą nuo pašalinių medžiagų prasiskverbimo iš išorės
  • Saugo oda nuo dehidratacijos
  • Saugo plaukus nuo išsausėjimo ir galiukų skilinėjimo
  • Atstato galvos odos pH (atstato natūralią galvos odos mikrofloros pusiausvyrą, kuria praradome naudodami netinkamas prausimosi priemones. Atstačius odos mikrofloros pusiausvyrą, plaukai ima mažiau riebaluotis, išgydomos pleiskanos)
  • Padeda prie galvos odos susirgimų (grybelio, egzemos, aknės)

NAUDOJIMO BŪDAS:

  Naudojant šį šampūną galvą galima plauti įprastai, bet rekomenduojame palaikyti ilgiau, ypač esant odos susirgimams. Nedidelį kiekį šampūno paskirstyti ant drėgnų plaukų. Įtrintus plaukus apvynioti rankšluosčiu ir palaikyti 15-20 minučių, nes taip geriau pasisavinama GANODERMA. Jis yra labai švelnus ir jo pagalba mūsų plaukai bus sveiki, minkšti ir įgaus natūralų blizgesį.

  • Naudojant šį natūralų šampūną, nereikės jokių papildomų priemonių.
  • Natūralus Ganozhi šampūnas tinka visų tipų plaukams, taip pat tinka ir vaikams.
  • Šis šampūnas yra labai koncentruotas, todėl jo reikės mažo kiekio.

250 ml – kaina 17.40 eu.