Dušo žele

body_foamDXN GANOZHI BODY FOAM (Natūrali dušo žele – GANOZHI); 

DXN kompanijos dušo želė kūnui -tai natūrali  priemonė, praturtinta GANODERMOS ekstraktu.  Ganozhi kūno želė  švelniai valo mūsų kūno odą, nepažeisdama natūralaus odos PH sluoksnio, todėl mūsų kūno oda išlieka natūraliai  švelni ir minkšta.

Sveikos odos paviršiaus vidutinis pH yra 5.5 (rūgštinis), gilesnių odos sluoksnių – apie 7,4 (neutralus, šarminis). Išorinis rūgštinis sluoksnis atlieka apsauginę funkciją, sudarydamas nepalankias sąlygas vešėti patogeninėms (sukeliančioms ligą) bakterijoms ir palankias sąlygas daugintis natūraliai odos florai. Odos rūgštinė danga – tai pirmoji apsaugos grandis. Ji sulaiko mikroorganizmus, kurių dauguma nemėgsta rūgštinės terpės. Praktiškai visos gyvosios ląstelės (taip pat ir didžioji dalis bakterinių) labai jautriai reaguoja į pH lygio pokyčius ir net nedidelis rūgštingumo padidėjimas jas pražudo.

Vartojant netinkamas prausimosi priemones, sutrika mikrofloros pusiausvyra ir dėl to pakinta odos paviršiaus pH. Kai pakinta odos pH, sutrinka barjerinė (apsauginė) odos funkcija nuo nepalankių išorės faktorių , o pakitęs odos pH yra odos pažeidimo požymis.

Odos rūgštingumas sutrinka sergant kai kuriomis odos ligomis. Pavyzdžiui, turint odos grybelį, pH lygis padidėja iki 6 (žemas rūgštingumo lygis), sergant egzema – iki 6,5 (beveik neutralus lygis), turint aknę – iki 7 (neutralus lygis).

Odos valymo tikslas turėtų būti ne tik pašalinti nešvarumus, bet ir nesuardyti apsauginio rūgštinio paviršiaus ir taip išsaugoti sveiką odą. DXN kūno priežiūros priemonės nesutrikdo normalios odos terpės. Juos naudojant greitai atsinaujina rūgštinė odos danga ir pH išlieka 5 – 6.

Kadangi į šios dušo želės sudėtį įeina GANODERMOS ekstraktas, tai , norint pasiekti gerų rezultatų ir kad GANODERMA įsiskverbtų į gilesnius odos sluoksnius, REKOMENDUOJAME išsimuilinus palaikyti apie 15-20 minučių. Tuo metu galime pasimasažuoti visą kūną-nauda bus dar didesnė …

Naudojant šią natūralią dušo žele, mūsų kūno oda atrodys nepriekaištingai ir pasidarys labai švelni ir minkšta..

(Dušo žėlė yra labai koncentruota, todėl jos reikės labai mažo kiekio)

250 ml  – kaina 17.40 eu.