Žalia arbata

gano_teaDXN sveika žalia arbata REISHI GANO (su ganoderma);

Arbata yra tradicinis gėrimas gaminamas iš perdirbtų arbatos augalo“Camellia sinensis“ lapų. Ši žalia arbata yra natūralios sudėties ir joje gausu polifenolų (katechinų, flavonoidų), mikroelementų ir vitaminų. Polifenolai yra labai stiprūs antioksidantai, kurie apsaugo žmogaus organizmą nuo žalingo laisvųjų radikalų, kurie gali susilpninti mūsų imuninę sistemą, poveikio. Norėdami padidinti teigiamą arbatos poveikį, DXN kompanija sukūrė Reishi Gano arbatą. Į šios arbatos sudėtį dar įeina ir aukštos kokybės Reishi Gano milteliai. Jei  norite pagerinti savo sveikatą, rekomenduojame reguliariai vartoti šią sveiką DXN Reishi Gano arbatą.

Šios žalios Reishi Gano arbatos naudingosios savybės:

Joje esantys antioksidantai apsaugos mūsų organizmą kovojant su laisvaisiais radikalais.

988439_608819262541457_2053408459_n

Padės mums nugalėti nemigą, nerimą ir stresą.

Arbata stiprina imuninę sistemą.
Apsaugos mus nuo širdies ir kraujagyslių ligų, nes, geriant šią arbatą sumažinsime

cholesterolio kiekį. Ji dar apsaugos mus nuo hipertenzijos ir nuo trombocitų susidarymo.
Gerina kraujotaką ir deguonies pasisavinimą širdies raumenyje.

Mažina uždegimus sąnariuose ir spazmus raumenyse.
Padeda prie kepenų funkcijos sutrikimų, pavyzdžiui: hepatitas ir cirozė.
Bendradarbiauja kovojant su alerginėmis  ligomis, įskaitant astma

Dar ši arbata gerina atmintį, viso kūno savijautą ir padeda virškinimui.

Tiesa, iš vieno pakelio arbatos pasigaminsime visą litrą arbatos.

 Paruošimo būdas: arbatos pakelį dedame į vieną litrą šalto vandens ir kaitiname ant mažos ugnies iki užvirimo, bet neužviriname(kad, arbatoje esanti Ganoderma neprarastų naudingųjų savybių) po to užklojame šiltai ir dar paliekame pusvalandžiui, kad pritrauktų. Neskubėkime išmesti panaudoto pakelio, nes jis dar mums pasitarnaus ir kitą dieną. Ruošdami kitą dieną- dėkite seną ir kitą naują pakelį- arbata bus dar stipresnė ir skanesnė. Su panaudotais pakeliais galime valyti veido odą, o po to arbatos pakelio turiniu patręškime gėles. Tai bus triguba nauda.

Joje nėra konservantų, dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Gerdami šią žalią Reishi Gano arbatą ilgai išlaikysime jaunatvišką išvaizdą. Mėgaudamiesi šia išskirtinio skonio ir malonaus aromato arbata, padėsime savo organizmui atlaikyti laisvųjų radikalų ataką ir net atsikratyti įvairių sveikatos sutrikimų. Tad, pakeitę tradicinę arbatą į šią sveiką DXN arbatą, pamaloninsime save, o mūsų organizmas atsidėkos mums gera sveikata!!!

Pakuotes dydis:  20 pakelių x 2 g      Kaina 22.30 eu