Sultys Roselle

 roselle123DXN Roselle (tai koncentruotos (Hibiscus sabdariffa) žiedų sultys;

DXN Roselle sultys …maitina ir malšina troškulį!!!

Gyvendami greito tempo gyvenimo būdą ir nuolat besikeičiančiame technologijų pasaulyje, mes nuolat esame veikiamas įvairių elementų. Tai laisvieji radikalai, kurie pastoviai supa organizmo antioksidacinius gynybos mechanizmus, tai įvairūs virusai, bakterijos, stresai, nereguliari ir nesubalansuota mityba ir t.t. – susilpnina  mūsų imuninę sistemą. Tai galiausiai veda prie lėtinių ligų skaičius.

Laisvieji radikalai gali būti generuojami organizme kaip saulės spindulių poveikio, rentgeno, dūmų, automobilių išmetamųjų dujų, ir kitų aplinkos teršalų rezultatas.
Antioksidantas yra medžiaga, galinti neutralizuoti iš deguonies laisvuosius radikalus. Daug antioksidantų yra įvairiuose vitaminuose: pavyzdžiui, vitaminas C, kuris turi antioksidacinių savybių ir kiti. Tačiau ne visada mūsų organizmas su maistu jų gauna pakankamai, o tiksliau pasakytume,kad maiste, kurį mes valgome, beveik nėra nei vitaminų, nei mineralų. Tad noriu supažindinti Jus su, labai daug vitaminų turinčiomis,  Roselle sultymis.

Prekės Žanras: DXN Roselle sultys yra pagamintas iš 100% ekstrakto (Hibiscus sabdariffa) Roselle augalo taurėlapių.

Šios sultys yra be konservantų, nėra jokių pridėtinių dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Roselle sultys yra  natūralaus vitamino C šaltinis, kuris stiprina mūsų organizmą ir didina organizmo atsparumą.

Rekomenduojamas vartojimas:

Tiesiog pridėti 2-3 šaukštus į stiklinę vandens. Išmaišyti. (galima dar pridėti ledo gabalėlių). Gausime nuostabų gaivų gėrimą, kuris papildys Jūsų racioną natūraliais vitaminais.

Jūs galite padidinti Roselle sulčių kiekį, pagal norimą skonį…

 Pakuotės dydis: buteliukas 285 ml         Kaina   18,80 eu