Kava su Maka

eucafe DXN sveika MACA Eu Kava (su maka);

Ši Dxn sveika Maca Eu kava yra puikus mišinys aukščiausios kokybės tirpios kavos, makos šaknų miltelių, augalinės kilmės pieno ir cukranendrių cukraus. Dėl aromatingo kavos skonio, Maca  Eu Kava yra natūralus gėrimas, kurio paragavę negalėsime paprasčiausiai  atsispirti!

Kas tai yra MAKA? Jūs galite plačiau paskaityti įvadiniame puslapyje. Na, o jeigu trumpai, Maka tai i roputę panašus augalas, kurį naudojant didės mūsų organizmo jėga, gausime daug energijos, nes Maka natūralus energetikas ir augalas stiprinantis ir reguliuojantis moteriškus ir vyriškus hormonus, galinga pagalba prieš priešmenstruacinį sindromą bei pasirengimą menopauzei(naikina karščio bangas), didina libido moterims, vyrams gerina erekciją ir apsaugo nuo prostatos vėžio, gerina savigarbą, didina kūno temperatūrą, idealiai tinka sportuojant. Makoje yra daug kalcio, kuris mus apsaugos nuo osteoporozės. Ši šaknis gerina atmintį ir stiprina galvos smegenų funkciją, stabdo plaukų slinkimą, stiprina nagus ir gerina miegą.

  DXN kompanija sukūrė ypatingą sveiką kavą, kuri labai gero skonio, o svarbiausiai, ją geriant, padėsime savo organizmui išspręsti įvairius negalavimus. Tad kviečiu pasimėgauti šia sveika Maca Eu kava ir būsite nustebinti makos galia.

Pakuotės dydis: 20 pakelių x 21 g     Kaina  24.30 eu