Kava kreminė

DXN sveika kava su kremu;

DXN kompanijos sveika balta kava lingzhi buvo sukurta, siekiant patenkinti europiečių rinką. Tai mišinys aukštos kokybės arabiškos kavos, GANODERMOS ekstrakto ir augalinės kilmės grietinėlės.

Jei jūs ieškote skanios sveikos kreminės kavos, tačiau norėtumėte sumažinti kasdien suvartojamo cukraus kiekį … DXN lingzhi kreminė kava yra puikus pasirinkimas. Tai sveika kava su GANODERMOS ekstraktu, kuris sumažina blogąjį kofeino kiekį iki 0,06gr.(normalioje kavoje kofeino randama iki 35mg.)

Ši kava praturtinta GANODERMOS ekstraktu daro teigiamą poveikį mūsų sveikatai, o taip pat didina gyvybingumą ir ilgaamžiškumą.

SVEIKOS KREMINĖS KAVOS LIGZHI  PRIVALUMAI:

Anti-stresinė, stiprus antioksidantas, anti-toksininė, gerina kraujo apytaką, padidina deguonies tiekimą ląstelei ir turi diuretinį poveikį, gėrimas su virškinimo fermentais ir šarminantis mūsų kraują (nesukelia rėmens ėdimo), mažo kaloringumo, kava turtinga  maistinių medžiagų, daro gerą poveikį mūsų odai.

Kadangi šioje sveikoje kavoje yra GANODERMOS, tai gerdami šią kavą valysime savo organizmą, ir toksinai gali pasišalins per:

prakaitą, šlapimą, tuštinimąsi, odos išbėrimą, furunkulų išsiveržimą, skreplius, gleives.(bet gali viso to ir nebūti)

Kavos sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ir konservantų, naudojama grietinėlė yra augalinės kilmės( nes šiai dienai yra daug žmonių, kurie negali naudoti laktozės) ir ji yra be cukraus-nesaldi.

  Pakuotės dydis: 20 pakelių x 14g     Kaina  19,70 eu