Kava 6/1

 vitacafe DXN sveika MACA Vita kava (6-1)(su maka, ganoderma ir ženčeniu); 

Ši kava iš tiesų yra superkava, kuri pasižymi ypatingu skoniu ir daug jėgų duodančiu gėrimu. Jos sudėtyje yra net 6 sudedamosios dalys, tai: aukštos kokybės tirpi kava, augalinės kilmės grietinėlės milteliai, cukranendrių cukrus, Maka, Ganodermos ekstraktas ir Ženčenis.

Pagrindiniai šios sveikos Maca Vita kavos privalumai;

išveda toksinus iš organizmo(detoksikuoja), duoda ląstelėms deguonies, maitina ląsteles, aktyvina kraujo cirkuliavimą, gerina regėjimą, ramina nervus, padeda mesti svorį ir yra SUPER ENERGETINIS gėrimas. Stiprina atmintį, inkstus ir seksualinių organų funkcijas.

Šis galingas derinys, idealiai tinka žmonėms, kuriems reikia maksimalios fizinės ir psichinės veiklos ir tiems, kurie nori gyventi kiekvieną dieną ir naktį pilni jėgų.

  Tokiomis stipriomis gydomosiomis galiomis ši sveika Maca Vita kava pasižymi  dėl joje  esančių 3 pagrindinių sudedamųjų dalių:

ŽENČENIS(El Ginseng)-jis naudojamas kaip restauratorius(atstatantis), o ne kaip gydantis, stiprina lytinių organų funkcijas, stimuliuoja širdies darbą, apsaugo skrandį duoda energijos ir ramina nervus. Jis labai padės žmonėms su silpna virškinimo sistemą ir sutrikusia medžiagų apykaitos sistema. Pagal dabar atliktus tyrimus, mažina nuovargį, didina kūno produktyvumą, stimuliuoja lytinių liaukų vystymąsi, mažina cukraus kiekį kraujyje.

MAKA(El Eurycoma Longifolia)-tai kiniečių šaknis, kuri tiesiogiai valo ir reguliuoja hormonines sistemas, stiprindama tiek vyrams, tiek moterims lytines sistemas ir vaisingumą, apsaugo nuo krūties, gimdos kaklelio bei prostatos vėžio. Padeda skaidyti miomas, reguliuoja menstruacijų ciklą, naikina menopauzės  simtomus ir be to duoda daug energijos.

GANODERMA-išveda toksinus iš organizmo, reguliuoja hormoninių sistemų veiklą ir padeda naikinti riebalus, bei stiprina imunitetą.

 Dėl visų šitų sąvybių Maca Vita kavą rekomenduojame gerti bent vieną kartą dienoje. Be to šioje sveikoje kavoje beveik nėra kofeino(tik 0,06), ji pasaldinta sveiku cukranendrių cukrumi ir ją gali gerti net cukriniu diabetu sergantys žmonės. Ji reguliuoja kraujo spaudimą, naikina cholesterolį, ramina nervus, mažina stresus, padeda prie kvėpavimo takų susirgimų ir t.t.

   Gerdami šią sveiką Maka Vita superkavą būsime labai energingi ir ištvermingi, o nuostabus šios kavos skonis ir aromatas, patenkins ypatingos kavos mėgėjų skonį!

Pakuotės dydis: 20 pakelių x 21 g     Kaina  26.20 eu