Dripsniai su Spirulina

DXN Spirulina Cereal ( labai maistingi javų ir Spirulinos pusryčiai);

Spirulinos dripsniai

Spirulina yra viena iš labiausiai  primityvių ir labiausiai paplitusių dumblių. Ji pripažinta pačiu pilnavertiškiausiu natūraliu maistu iš gamtos, kuris daugiausiai yra žinomas ir naudojamas. Be to, turintis tam tikrų pigmentų, pavyzdžiui: chlorofilo-žalia, geltona-karotino, oranžinės ir raudonos, fikocianinas-mėlyna spalva.Šie pigmentai suteikia neįkainojamą naudą sveikatai.
Spirulinos sudėtyje yra šių svarbiausių  gyvybiškų medžiagų:
Labai kokybiškų baltymų: net 60% augalinių baltymų yra spirulinoje.Ji yra vienas iš geriausių natūralių baltymų šaltinių.
Chlorofilas valo ir detoksikuoja organizmą nuo teršalų ir palaiko audinių ir organų funkcijas. Taip pat chlorofilas atneša į ląsteles deguonį.
Antioksidantai (ypač beta-karotinas): padidina organizmo atsparumą ir sulėtina pirmalaikį natūralų senėjimo procesą.

1965 Japonija Medicinos naujienos žurnale pamini įdomią klinikinę patirtį. Gydantis skrandžio opą ir vartojant 2 g. per dieną Spirulinos maisto papildo, skrandžio opa buvo išgydyta be jokių pasekmių. Kitas atvejas, kai ligonis turėjo devynias dvylikapirštės žarnos opas, tai septynios buvo visiškai išgydytos ir dvi stipriai pagerėjo. Chlorofilas, esantis Spirulinoje, atstato skrandžio gleivinę ir padeda vėl atsirasti skrandžio rūgščiai. Tai sumažina arba pavėlina pepsino sekreciją ir sumažina skrandžio audinių uždegimą.

Be to šie tyrimai parodė, kad spirulinoje  taip pat yra mesaferino, kuris yra slopinantis faktorius gydant skrandžio  išopėjimus.  Spiruliną yra labai lengva vartoti, nes jos pagalba mes nebejaučiame skausmo, kuris buvo sukeltas ligos simtomų. Ji patenkina mūsų poreikius, gerokai sumažina išlaidas maistui ir praturtina mūsų organizmą būtinais vitaminais ir mineralais. Spirulinos dribsnius galima dėti į įvairius vaisinius kokteilius ir naudoti ne tik ryte, bet ir bet kuriuo paros metu. Taip pat jis labai tiks ir kelionėse, o taip pat tada, kai neturime laiko paruošti maisto. Spirulinos dribsniai-tai super maistas visai šeimai.

DXN kompanijos Spirulinos dribsnių sudėtyje nėra pridėta dirbtinių dažiklių ar cheminių medžiagų. Jie yra 100% natūralūs.

Pakuotės dydis:  30 pakelių x 30g       Kaina 50,20 eu