Mėnesio archyvas: vasario 2022

PAKEISK VANDENĮ… PAKEISI SAVO GYVENIMĄ

Sveiki, mielieji…

Kadangi domiuosi sveiku gyvenimo būdu ir prieš keleta metų i mano gyvenimą atėjo DXN kompanijos sveiki produktai, kurių dėka susitvarkė daug sveikatos problemų…, tai buvau labai patenkinta ir laiminga…Bet kaip žinome, kad domisi sveikata, tai atsiranda ir daugiau dalykų, ar produktų, kurie be galo yra reikšmingi einant šiuo keliu…

Visai neseniai turėjau galimybę susipažinti su vandens transformatoriumi, apie kuriuo
egzistavimą aš nežinojau iki šiol… Šio transformatoriaus dėka vandenį iš čiaupo,
už kurį mokame kiekvieną mėnesį, ir kurio galimybių mes praktiškai beveik
neišnaudojame, paverčia į keletą vandens rūšių…,
pavyzdžiui, grožio vanduo, kuris yra tobulas mūsų odos priežiūrai ir gerina fizinę
bei psichine sveikatą.
Kita vandens rūšis naudojamas dezinfekuoti mūsų daržoves ir vaisius, taip pat
mėsą, žuvį ir labai naudingas gaminant maistą.

Dar labai svarbi informacija apie ši transformatorių yra ta, kad jis yra lengvas (sveria apie 5 kg) ir lengvai prijungiamas prie bet kokio čiaupo, todėl jį galite pasiimti su savimi bet kur vykstant ir visada ir visur naudoti puikų šarminį, antioksidantinį, jonizuota, mikrostrūkturuotą vandenį , kurio pavadinimas yra KANGEN…

Su šiuo vandeniu savo namuose sutaupysite mažiausiai 40 % išlaidoms skirtų pinigų…


… Turbūt Jūs, kaip ir aš, mėgstate žuvį? Ar žinote, kad šio vandens pagalba be dezinfekavimo ir
detoksikavimo taip pat galėsite pašalinti žuvyje randamus ir labai pavojingus
parazitus, pvz: Anisakis… Taip pat pagerinsite žuvies skonį ir daug greičiau
pagaminsite?…


Taip pat sutaupysite nepirkdami daug kitų dalykų, pvz: valymo bei skalbimo
priemonių, indų ploviklių…


Tai vienintelis vanduo, patentuotas kaip vanduo antioksidantas!!!
Valo ir maitina mūsų organizmą harmonizuodamas ir subalansuodamas
medžiagų apykaitą, tiesiog geriant šį vandenį…

Jei susidomėjote šiuo vandens transformatoriumi ir norite daugiau sužinoti apie vandenį KANGEN, gaminamą šio aparato, tai kviečiu toliau keliauti su manimi …

Tai unikalus vandens transformatorius, kuris gamina ANTIOKSIDANTINĮ, ŠARMINĮ, JONIZUOTĄ ir MIKROSTRUKTŪRIZUOTĄ vandenį…

Dabar supažindinsiu su kiekviena KANGEN vandens sąvybe:

Turtingas vandeniliu

Vanduo, kuriame gausu vandenilio, turi didelę molekulinio vandenilio (H2) koncentraciją. Molekulinis vandenilis veikia kaip veiksmingas antioksidantas, kuris greitai pasklinda per ląstelių membranas ir gali sumažinti laisvųjų radikalų kiekį, slopindamas oksidacinį stresą.

Elektrolizės metu jūsų vanduo iš čiaupo tampa vandenilio turtingu Kangen vandeniu

Antioksidantas

Oksidacijos reakcijos organizme gali gaminti laisvuosius radikalus, o antioksidantai nutraukia šias reakcijas. Padidėjęs oksidantų kiekis ir nepakankamas antioksidantų kiekis organizme sukelia oksidacinį stresą. Norint sumažinti oksidacinį stresą ir su juo susijusią žalą, į kasdienę mitybą turėtų būti įtrauktas nuolatinis išorinių antioksidantų šaltinių tiekimas. Štai kodėl kiekvienam turėtų rūpėti ne tik išgeriamo vandens kiekis, bet ir jo kokybė. Abu yra būtini mūsų gerovei.

Šarminis

Kaip ir daugelyje kitų dalykų gyvenime, optimali sveikata prasideda nuo pusiausvyros. Mūsų kūnai turi išlaikyti pH balansą 7,365, kuris yra šiek tiek šarminis. PH skalė naudojama norint nustatyti, ar medžiaga yra rūgštinė ar šarminė. Šioje skalėje 7,0 yra neutralus. Viskas, kas viršija 7, laikoma šarmine, o žemesnė nei 7 – rūgštine.

Dabar pasižiurėkime, kaip nuo pH mūsų organizme priklauso mūsų sveikata…

Neigiamas ORP

Vandeniui, kuriame gausu vandenilio, būdingas neigiamas ORP. Didelė ORP reikšmė (teigiamais skaičiais) rodo, kad medžiaga turi didesnį oksidacijos potencialą. Apibendrintai tariant, žmonėms teigiamas arba aukštas ORP yra geresnis kūno išorei (valymui ir dezinfekavimui). Maža ORP reikšmė (neigiamais skaičiais) rodo, kad medžiaga turi didesnį antioksidacinį potencialą ir yra pageidautina vartoti per burną. Kaip ir pH, ORP reikšmės yra svarbus vandens kokybės matavimas.

Visą vandenį sudaro molekulių grupės…

Kadangi KANGEN vanduo yra mikrostruktūruotas, tai reiškia, kad šio vandens molekulių grupę sudaro tik 6 molekulės…Ji labai maža ir ji sugeba įsiskverbti į kiekvieną ląstelę ir ją gerai drėkinti, ko negali padaryti paprastas vanduo, nes grupę sudaro net iki 13 molekulių…

VANDUO

Žmogaus kūną sudaro daugiau nei 70% vandens. Neperdedame sakyti, kad „gyvybingumo ir ilgo gyvenimo pagrindas yra vanduo“. Enagic siūlo saugų vandenį, kurį galima drąsiai naudoti sveikatai, grožiui, valymui ir virtuvei.

Stiprus Kangen vanduo

5 vandens tipai

Ir kaip juos galima panaudoti.

VANDUO

Žmogaus kūną sudaro daugiau nei 70% vandens. Neperdedame sakyti, kad „gyvybingumo ir ilgo gyvenimo pagrindas yra vanduo“. 

Enagic siūlo saugų vandenį, kurį galima drąsiai naudoti sveikatai, grožiui, valymui ir virtuvei.

Stiprus Kangen vanduo

Dabar Jus supažindinsiu su KANGEN vandens tipais ir ką jie daro

Ir kaip juos galima panaudoti.

Stiprus Kangen vanduo
pH 11

Ne dėl gėrimo. Stiprus Kangen vanduo išsaugo higieną jūsų kasdieniame gyvenime dėl stipraus valymo poveikio. Jis turi tirpinimo ir šilumos laidumo privalumų. Naudojimas: maisto ruošimas ir valymas.Stiprus Kangen vanduo

Maisto ruošimas

Stipriu kangeno vandeniu pašalinkite daržovių, tokių kaip žalieji svogūnai, bambukai, vasabi ir žydintys paparčiai, nešvarumus.

Valymas

Nuvalykite pjaustymo lentas ir indų šluostes. Tinka valyti alyvą ir kietus nešvarumus iš ventiliacijos angų, taip pat bendram virtuvės valymui.

Dėmių šalinimas

Papildomas stiprumas, sugeriamoji galia lengvai pašalins kavos, sojos padažo ir aliejaus dėmes. Taip pat puikiai tinka pašalinti sunkiai įveikiamas unitazo dėmes.

Indai

Plaudami indus naudokite mažiau ploviklio. Sutaupykite sąskaitų už vandenį, nes plovikliui nuplauti pakanka tik trečdalio – ketvirtadalio įprasto vandens kiekio.


Kangen vandens
pH 8,5-9,5

Šio tipo vanduo puikiai tinka gerti ir sveikai gaminti. Šis elektrolitiškai redukuotas vanduo, kuriame gausu vandenilio, atstato jūsų kūną į šarminę būseną, kuri yra optimali gerai sveikatai. Naudojimas: gėrimas, maisto ruošimas, kava ir arbata, sriubos ir troškiniai, augalų laistymas.

Kangen vanduo taip pat yra draugiškas jūsų biudžetui ir aplinkai. Pamirškite pirkti ir laikyti visus tuos brangius plastikinius vandens butelius!Kangeno vanduo

Gėrimas

Gerkite Kangen vandenį visą dieną. Skirtingai nei vanduo iš čiaupo, Kangen vanduo neturi nemalonaus kvapo, lengvesnio skonio ir maloniai saldaus skonio.

Maisto ruošimas

Nuvalykite daržoves ir žuvį. Pagerinkite brokolių, svogūnų, bambuko ir kt. skonį iš anksto pavirindami juos Kangen vandenyje. Naudokite mažiau prieskonių ir druskos.

Kava & Arbata

Nustebsite nuostabia kavos ar arbatos, ruošiamos su Kangen vandeniu, spalva, skoniu ir aromatu. Taip pat galite naudoti mažiau kavos ar arbatos ir išgauti sodrų skonį dėl vandens išgaunamumo.

Maisto gaminimas

Kangen vanduo išryškina ingredientų skonį, todėl jie tampa švelnūs ir sultingi. Todėl maistui nereikia tiek prieskonių, o druskos pertekliaus galima išvengti.

Augalai

Kangeno vanduo gali suteikti augalams šviežumo ir gyvybės. Vanduo skatina daigumą ir gerina sodinukų vystymąsi.


Švaraus vandens
pH 7

Be chloro, rūdžių ir drumstumo. Neutralus vanduo yra skanus geriamasis vanduo. Naudojimas: kūdikių maisto ruošimas, vaistų vartojimas.Svarus vanduo

Kūdikių maistas

Ruošdami kūdikių maistą naudokite vandenį pH 7,0.

Vaistas

Neutralus vanduo yra skanus geriamasis vanduo, kurį organizmas lengvai pasisavina. Išgerkite vaistus su šiuo vandeniu.


Grožio vanduo
pH 4-6

Grožio vanduo

Ne dėl gėrimo. Šis šiek tiek rūgštus vanduo yra žinomas dėl savo sutraukiančio poveikio. Puiku naudoti švelniam valymui ir grožio priežiūrai. Naudojimas: veido plovimas, plaukų priežiūra, naminių gyvūnėlių priežiūra, poliravimas, valymas ir šaldyto maisto konservavimas.

Veido prausiklis

Sutraukiančios rūgštinio vandens savybės efektyviai tonizuoja ir stangrina odą. Paglostykite odą ir palikite išdžiūti. Šis vanduo taip pat puikiai tinka kaip tonikas po skutimosi.

Plaukų priežiūra

Po plovimo šampūnu naudokite šį vandenį vietoj kondicionieriaus. Sumažina erzinančius raizginius ir suteikia spindesio. Laikykite purškimo buteliuke ir purškite plaukus bei veidą, kai esate lauke.

Poliravimas

Nupoliruokite veidrodžius, akinius, stiklinius objektus ir langus iki didelio blizgesio.

Valymas

Pašalinkite nešvarumus nuo kietmedžio grindų, keraminių plytelių ir pan., nepalikdami lipnių likučių.

Grožio vanduo naminiams gyvūnėliams

Augintiniai

Apipurkškite savo augintinį šiuo vandeniu ir po to nuvalykite šepečiu, kad gautumėte minkštą ir blizgantį kailį.

Šaldyti produktai

Užšaldydami maistą apipurkškite rūgštiniu vandeniu, kad maistas, įskaitant žuvį ir krevetes, neprarastų skonio, kai atšildomas.

Grožio vanduo šaldytam maistui

Stipriai rūgštus vanduo
pH 2,7

Ne dėl gėrimo. Šis vanduo turi valomųjų savybių. Naudokite stiprų rūgštinį vandenį virtuvės reikmenims, stalviršiams ir kt. valyti, kad išvengtumėte kryžminio užteršimo. Naudojimas: valymas ir mikrobų mažinimas, higiena ir komercinė veikla.Stiprus rūgštus vanduo

Higiena

Nuvalykite rankas arba dantų šepetėlį. Laikykite purškimo buteliuką savo vonios kambaryje, kad galėtumėte lengvai pasiekti.

Komercinis

Grožio salonai, kirpyklos, restoranai, žemės ūkio kolegijos, vaikų darželiai, naminių gyvūnėlių parduotuvės ir slaugos namai – visa tai labai naudinga naudojant stiprų rūgštinį vandenį.

Valymas ir mikrobų mažinimas

Išvalykite peilius, pjaustymo lenteles, indų rankšluosčius, virtuvines šluostes ir tt Išvalykite virtuvę ir aplink ją, nes tai yra mikrobų dauginimosi terpė.

Dar kartą, kur naudojamas skirtingų pH rūšių KANGEN vanduo


Kaip jūsų vandentiekio vanduo tampa Kangen vandeniu

1 veiksmas: filtravimas

Vidinis aukštos kokybės filtras filtruoja chlorą, nemalonų skonį ir kvapą ir sumažina nuosėdas iki 5 mikrometrų, kad susidarytų švarus vanduo.

2 veiksmas: elektrolizė

Filtruotas vanduo juda per kelias elektrodų plokšteles ir membranas, suskirstydamas į rūgštines ir šarmines dalis. Jis yra padalintas į OH- (hidroksido jonus) ir H+ (vandenilio jonus).

Vandenilio jonai reaguoja su elektronais, kuriuos suteikia katodas (– įkrautas elektrodas), sudarydami H2, molekulinį vandenilį. Hidroksido jonai lieka, todėl vanduo aplink katodą tampa šarmesnis. Ir atvirkščiai, arti anodo (+ įkrautas elektrodas) hidroksido jonai suteikia anodui elektronus, galiausiai suformuodami O2 (deguonį). Vandenilio jonai išlieka, todėl vanduo aplink anodą tampa rūgštesnis. Dviejų rūšių vanduo yra atskirtas membranomis ir išleidžiamas per skirtingas žarnas.* elektrodų plokščių skaičius priklauso nuo mašinos modelio

Vanduo

Žmogaus organizmą sudaro 70% vandens, todėl nėra lengva sakyti, kad „gyvybingumo ir ilgo gyvenimo pagrindas yra vanduo“. Jei norite jaustis gerai ir būti optimalaus sveikatos lygio, turėtumėte kasdien gerti vandenį.

Bet ne bet kokio tipo vandenį

.Vanduo iš čiaupo

Vanduo buteliuose

Distiliuotas vanduo

Šulinio Vanduo

Kangeno vanduo

KUO SKIRIASI GERIAMASIS VANDUO?

Vanduo yra sveikatos pagrindas – štai kodėl vandens kokybė tokia svarbi.

vaizdo aprašymas

Jūsų kūnas yra bent 70% vandens. Bet iš kokio vandens tu esi? Ne visas vanduo yra lygus!

Vanduo iš čiaupo

 • Komunalinis vanduo, kuriam taikomos griežtos taisyklės
 • Gali būti apdorotas chloru, kad būtų švarus
 • Gali turėti nuosėdų ir pasenusio skonio
 • Sudėtyje yra įvairaus mineralų kiekio, priklausomai nuo vietovės
 • Pigu

Su Enagic Kangen Water aparatu jūsų vanduo iš čiaupo taps ne tik skanus, nes išfiltruos nepageidaujamas nuosėdas ir likučius, bet ir įgis naudingą savybę – jame gausu molekulinio vandenilio – stipraus antioksidanto!

vaizdo aprašymas

Dėl griežtų taisyklių vanduo iš čiaupo Europoje yra geros kokybės geriamasis vanduo ir yra praktiškiausias jūsų šaltinis.

Vanduo buteliuose

 1. Gali kilti iš įvairių šaltinių
 2. Plastikiniuose buteliuose gali būti BPA ir ftalatų, kurie gali išsiplauti į vandenį
 3. Sudėtyje yra įvairaus mineralų kiekio, priklausomai nuo šaltinio
 4. Brangus pirkti

Nors daugumoje Europos šalių vanduo iš čiaupo yra laisvai prieinamas ir saugus, geriamasis vanduo buteliuose yra plačiai paplitęs, o kai kuriais skaičiavimais, jo suvartojama maždaug. 200 milijardų butelių kasmet. Tai daro neigiamą poveikį aplinkai, įskaitant vandens švaistymą ir taršą.

Kadangi vidutiniškai reikia 3 litrų įprasto vandens, kad pagamintumėte tik 1 litrą vandens buteliuose, apytiksliai. Kasmet iššvaistoma 100 milijardų litrų vandens. Be to, ne tik į butelius išpilstyto vandens pakavimas, transportavimas ir šaldymas išskiria CO2, o tai prisideda prie klimato kaitos, dauguma butelių patenka į plastiko atliekas, o ne perdirbami.Nuoroda: „Mokslas aplinkos politikai“: Europos Komisijos Aplinkos generalinio direktorato naujienų perspėjimo tarnyba, redagavo SCU, Vakarų Anglijos universitetas, Bristolis.Mayo klinika: kas yra BPA ir kodėl jis blogas?NIH: ftalatai plastikuose

vaizdo aprašymas

Vanduo buteliuose nebūtinai yra sveikesnis už vandenį iš čiaupo…
ir vis dėlto tai kainuoja daug daugiau!

DISTILIUOTAS VANDUO

Distiliuotas vanduo

Taip pat žinomas kaip atvirkštinio osmoso vanduo. Pašalinami visi arba beveik visi mineralai, o tai kelia susirūpinimą, nes vandenyje esantys mineralai yra svarbūs mitybai

ŠULINIO VANDUO

Šulinio Vanduo

Kartais šarmingesni, bet linkę į užteršimą. Reikia reguliariai tikrinti, o priežiūra yra brangi.

Turėtume kasdien išgerti apie 2 litrus vandens, bet ne bet kokio tipo vandens..

Palaikykite savo sveikatą su Kangen vandeniu

Grįžkite į pradinę būseną su švariu, be teršalų, turinčiu sveikų mineralų ir teigiamo pH lygio geriamuoju vandeniu…

SERTIFIKATAI

Enagic International yra sertifikuota pagal ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 13485 kokybės kontrolės ir aplinkosaugos vadybos standartus, Vandens kokybės asociacijos auksinį antspaudą gaminiams sertifikuoti ir prestižinės tiesioginės pardavimo asociacijos narė.Sužinokite daugiau apie mūsų prestižinius sertifikatus

 • vaizdas-aprašymas
 • vaizdas-aprašymas
 • vaizdas-aprašymas
 • vaizdas-aprašymas
 • vaizdas-aprašymas
 • vaizdas-aprašymas
Europos biurai

„Enagic“ Kangeno vandens sistemos sustiprina svarbiausią gamtos gyvybės šaltinį, naudodamos naujausius mokslinius tyrimus ir technologijas, sujungtas su aukščiausios kokybės japonų meistriškumu.

„Enagic International“ yra vienintelė vandens filtravimo ir šarminių jonizatorių platinimo įmonė pasaulyje, turinti savo OEM gamyklą Japonijoje ir ISO sertifikuotus kokybės kontrolės procesus. Visi darbuotojai turi įgyti aukšto lygio technologines žinias ir įgūdžius viso proceso metu, įskaitant kūrimą, gamybą, tiekimą ir aptarnavimą.

vaizdo aprašymas

Pagaminta Japonijoje

Mūsų mašinas individualiai surenka amatininkai, o tada patikrina, išbando ir sertifikuoja aukštos kvalifikacijos kokybės kontrolės inžinieriai.

Jei reikia, gaukite greitą ir efektyvų mūsų patyrusių technikų ir tarptautinių aptarnavimo centrų palaikymą. Visada teiraukitės savo vandens jonizacijos sistemos tiekėjo, kokias pagalbos paslaugas ir garantiją gausite.

Įmonės kultūra, asmeninis augimas ir verslo galimybės

„Enagic Corporation“ tiki, kad per tiesioginio pardavimo rinkodaros sistemą įgalina žmones. Mūsų nepriklausomi ir aistringi platintojai mėgsta kalbėti apie Kangen Water® naudą kitiems, nes jie kuria savo asmeninį turtą.

Mūsų šeima palaiko vieni kitus, kad pasiektų visuotinę sėkmę. Mūsų verslo galimybė kartais buvo vadinama „asmeniniu augimu su atlygio planu“, nes norime, kad mūsų komanda augtų finansiškai ir kaip individai.

Dėl šios filosofijos mūsų pasauliniai platintojai gali pasiekti finansinę laisvę ir įgyvendinti savo svajones reklamuodami produktą, kuriuo tiki ir kurį tikrai myli.

Jei Jus sudomino pano pažintinis pristatymas apie KANGEN vandenį…, kviečiu parašyti man i elektronini pašta: romualdasab20@gmail.com ir mes maloniai pratesime mūsų pokalbį.

Dėkoju už sugaištą Jūsų laiką….manau, kad ne veltui…