Mėnesio archyvas: spalio 2015

KORDICEPSAS-Dievo dovana, grybas jaunystei ir vyriškam pajėgumui išlaikyti.

cor5Vis daugiau šurmulio aplink Rytuose jau nuo senų laikų vartojamą, tačiau mums dar neįprastą Kordicepsą. Tai vienas labiausiai vertinamų natūralių vaistų Kinijoje, dar vadinamas augalu imperatoriumi, „Dievo dovana”, ilgaamžiškumo grybu ir kitais didingais pavadinimais.
Kordicepsas tyrinėtas Amerikoje, Japonijoje ir Lietuvoje. Maisto papildo kordicepso poveikis fiziškai aktyvių asmenų adaptacijai esant fiziniam krūviui yra labai svarbus ir nepakartojamas.

Pasaulyje yra rasta apie 400 kordicepso rūšių, iš kurių 68 rūšys rastos Kinijoje, 33 rūšys auga Tibeto plynaukštėje ir Himalajų regione. Tačiau tik kelios kordicepso rūšys pasižymi poveikiu sveikatai. Vertingiausias iš jų – kininis kordicepsas (cordyceps sinensis).

KOR4

 

Kordicepsas – tai tikrai grybas?

Tai yra parazitinis grybas, išaugantis ant drugio vikšro kūno. Grybo sporos, patekusios ant drugio lervos kūno sudygsta ir pradeda augti. Pirmiausia kordicepsas sunaikina mažiau gyvybiškai svarbius organus ir kurį laiką auga ant gyvo vabzdžio, kol sunaudoja visas maisto medžiagas ir vikšras žūna. Užauga 5-10 cm ilgio grybas. Vertingiausias yra vientisas grybo ir vabzdžio darinys. Toks natūraliai išaugęs kordicepsas yra labai brangus, todėl šiandien yra sukurta nemažai šio grybo kultivavimo technologijų, siekiant išauginti kordicepsą dirbtinėje terpėje nenaudojant vabzdžių vikšrų.

Kordicepso vartojimo istorija

Kinijoje siekia 1,5 tūkst. metų. Rytų tradicinėje medicinoje kordicepsas buvo vertinamas dėl teigiamo poveikio širdžiai, plaučiams, imuninei sistemai, taip pat kaip energijos suteikiantis ir jaunystę išsaugoti padedantis grybas.

Kordicepso gydomosios savybės buvo pastebėtos atsitiktinai. Himalajų piemenys pastebėjo, kad jų ganomi jakai, užvalgę kažkokio grybo staiga tampa ypač energingi ir žaismingi. Patyrinėjus šiuos grybus buvo atrastas Kordicepsas. Jis netrukus buvo pripažintas imperatorių tarpe kaip stebuklingas vaistas, ilgaamžiškumo paslaptis. Senovės Kinijoje dėl savo retumo jis buvo keičiamas į sidabrą keturis kartus didesniu svorio santykiu.

 

Vakaruose kordicepsas pradėtas vartoti aštuonioliktame amžiuje. Ilgą laiką kordicepso vartojimas buvo pagrįstas patirtimi ir tradicijomis. Šiandien yra atlikta daugybė tyrimų, patvirtinančių šio grybo teigiamą poveikį sveikatai.

Taigi: gydymas grybais – šiuo metu išgyvena antrąjį pakilimą: pradėti aktyvūs grybų savybių tyrimai, ieškoma naujų gydymo natūraliomis priemonėmis būdų.

 

COR2COR3Mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad kordicepsas veikia kaip stiprus antioksidantas, nes jo sudėtyje yra beta karotino, vitaminų E,C, mineralų – seleno ir cinko, koenzimo Q 10, imunomoduliuojamųjų polisacharidų bei kitų medžiagų. Kordicepse yra 77 mikro ir makroelementai, daugiau kaip 80 rūšių fermentų, nepakeičiamų aminorūgščių, nesočiųjų riebalų rūgščių ir t.t. Tačiau vitaminų ir mineralų kiekiai nėra dideli. Todėl šie maisto papildai negali sukelti perdozavimo simptomų. Amerikos farmakologai iš kordicepso išskyrė unikalias veikiąsias substancijas (kordicepiną – kordicepso rūgštį, adenoziną, adeniną ir kt.) ir nustatė, kad jos stipriai veikia imuninę sistemą. Nustatyta, kad biologinis kordicepso veiksmingumas susietas su unikaliu jame esančių polisacharidų kompleksu.

Kordicepso preparatai taip pat pasižymi ir antialerginiu poveikiu. Iš organizmo pašalinamos visos toksinės medžiagos: žarnyno nuodai, vaistų junginiai, radionuklidai, sunkiųjų metalų druskos.

cor5
Kordicepsas yra natūralus antibiotikas, slopina pneumokokų, stafilokokų, streptokokų bei daugelio kitų mikrobų dauginimąsi. Šis grybas veikia ir įvairius virusus, tarp jų adenovirusus, gripo, hepatito, herpio, atipinės pneumonijos virusus. Jis veikia pirmuonis – chlamidijas, ureaplazmą, trichomonas, kirmėles ir grybelius.

 

Pastebėta, kad kordicepsas veiksmingas sergant kraujagyslių ligomis. Jis reguliuoja kraujagyslių praeinamumą, jų sienelės tampa elastingesnės, sumažėja jų užsikimšimo pavojus.

cor6

Kordicepsas atnaujina kepenų ląsteles, normalizuoja odos, nosiaryklės bei kvėpavimo takų mikroflorą. Kordicepso preparatai normalizuoja inkstų funkciją, reguliuoja medžiagų, ypač lipidų, apykaitą.

cor10

 

Kordicepso preparatai plačiai vartojami kaip profilaktikos bei sveikatinimo priemonė. Preparatų vartojimas kartu su tradiciniais medikamentais labai padidina tradicinio gydymo veiksmingumą ir sumažina nepageidaujamą gydymo šalutinį poveikį.

Kordicepsas (cordyceps sinencis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi“ tarp vertingiausių gamtinių priemonių ir yra tradicinė Kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti net ženčenį.

 

COR

„Kordicepsas tiks bet kokiai patologijai gydyti – ar tai bus haimoritas, inkstų ligos, ūmus radikulitas, kasos funkcijos sutrikimai,“– aiškina gydytoja, pasaulinės sveikatos apsaugos organizacijos ekspertė F.Bigbajeva, tirianti imuniteto sutrikimus. – „Pasirodo, kai į mūsų organizmą patekus svetimkūniams, T-limfocitai prisitvirtina ten, kur kenkėjų yra daugiausia, ir juos sunaikina. Kordicepsas veikia T-limfocitus taip, kad jie sunaikina bet kokį mikrobą, bet kokį antigeną, visus svetimkūnius. Taigi Kordicepsas suteikia mūsų organizmui atsparumo bet kokiai infekcijai.“

 

KORDYCEPSAS dar vadinamas natūralia VIAGRA.  Jei nori ilgai neprarasti savo vyriškųjų galių arba jas atstatyti, tai tau į pagalbą ateis KORDYCEPSAS. Naudojant jį pastoviai, mūsų vyrai galės ir vėl pasijusti jauni, neatsižvelgiant į tai,  koks jo tikrasis biologiškasis amžius… O vyrams, kurie turi problemų ir negali turėti vaikučių, Kordicepsas padės išspręsti šią problemą …

cor7

cor8

 

 

 

 

 

 

 

Turime pažymėti didelę Kordicepso naudą ir sporto srityje. Tai ne dopingas, bet su jo pagalba-visi laurai bus lengviau pasiekiami !!!

cor11

30 PRIEŽASČIŲ gerti DXN kavą su Ganoderma

 

REISHI GANODERMA LUCIDUM

paveikslas kava 3'1 lietuviškai

 

 

Reishi arba Ganoderma tapo populiariausiu maistu Rytuose, o dabar susidomėta ir pradėta naudoti ir Vakaruose, nes ji duoda nepaprastai didelę naudą mūsų sveikatai. Tai tikrai labai galinga natūrali kerpė, kurią naudojant galėsime padėti savo organizmui kovoti su ligomis, o mūsų organizmas atsidėkos mums puikia sveikata… Tik pavartoję produktus su Ganoderma, suprasime, ką ši kerpė gali padaryti dėl mūsų sveikatos…ir pasijusime vėl sveiki ir laimingi!!!

1314112810_241721192_1FotosdeAFILIACIONGRATISDEDXNENTODOELMUNDO 1. VĖŽYS: Ganoderma arba padeda sumažinti riziką susirgti vėžiu ir net padeda neįtikėtinai kovoti su šia liga. Jos sudėtyje yra daugiau nei 154 tipų antioksidantų, joje taip pat yra beta-gliukano, lentinano, organinio germanio. Visi šie elementai  kartu yra labai stiprūs ir tampa geriausiu ginklu prieš vėžį. Tai padeda jūsų organizmui apsaugoti sveikas ląsteles ir sunaikinti vėžines ląsteles.

2.ŠIRDIES LIGOS: Reishi padeda išvengti širdies ligų ir insulto. Turi poveikį kontroliuojant kraujo spaudimą, gerina kraujotaką, mažina kraujo riebalus ir padeda kovoje su ateroskleroze, nes ji turi natūralių  adenozinų, triterpenoidų ir ganoderiko rūgšties.

3.RIEŠLAIKINIS SENĖJIMAS: Ganodermoje yra daug antioksidantų, tokių kaip polifenolų, flavonoidų, vitamino C ir t.t. Kai atakuoja mus laisvieji radikalai, tai organinis germanis apsaugo mūsų ląsteles ir padeda kovoti su senėjimu ir duoda ilgaamžiškumo poveikį.

lt kaip veikia ganod

4. SVORIO METIMAS: Ganoderma padeda organizmui numesti svorio, deginti riebalus ir yra natūralus medžiagų apykaitos stimuliatorius, dėl joje esančių junginių sąveikos. Kad sustiprintų, pagerintų mūsų organizmo metabolizmą, ląstelės pradeda naudoti daugiau energijos iš atsargų (tai iš susikaupusių riebalų) ir dėl to mes natūraliu būdu numesime svorį…

5.ENERGIJA: Ganoderma duoda visam mūsų kūnui daug energijos ir taip pat gerina protinę veiklą, nes organinis germanis, kurio yra Ganodermoje, padeda geriau organizmo ląsteles aprūpinti deguonimi ir pagerina bei padidina bendrą energijos kiekį mūsų organizme.
 6. ODA:  Antioksidantai, esantys Ganodermoje, saugo mūsų odą nuo žalingų laisvųjų radikalų poveikio, kurie yra atsakingi už raukšles ir odos senėjimą. Reishi taip pat padeda kovoti su odos vėžiu.
imagesskirtumas

7. ARTRITAS: Ganoderma padeda užkirsti kelią, sumažinti riziką ir kovoti su reumatoidiniu artritu. Tai dėka triterpenoidų, organinio germanio ir imunomoduliatorių junginių, kurie yra labai stipri pagalba esant sąnarių uždegimui ir jų energija leidžia kontroliuoti ir mažinti uždegimą ir stiprina imuninę sistemą.

8. KAULAI: dėl kalcio ir vitamino D, ir kitų junginių, kurie padeda pilnai įsisavinti kalcį,Ganoderma stiprina mūsų kaulus. Vartodami Ganodermą kiekvieną dieną padėsime išsaugoti kaulų tankį ir jie bus stiprūs iki gilios senatvės.
9. CHOLESTEROLIS: Reishi padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, taip pat pagerina gero cholesterolio ir blogojo cholesterolio santykį, mažinant blogojo cholesterolio lygį. Sureguliuoti cholesterolį padės Ganodermoje esantys triterpenoidai ir adenozinai.
cholesterolis liet   10. NUTUKIMAS: Ganoderma padeda išvengti nutukimo nutraukiant gliukozės judėjimą riebalų ląstelėse. Kas laikytis sveikos dietos, reguliariai sportuos ir naudos Ganodermą, niekada netaps nutukę.
 obesidad
   11. CUKRINIS DIABETAS: Reishi gerina medžiagų apykaitą, susijusią su lipidų ir gliukozės gamyba ir apsaugo nuo staigių cukraus koncentracijos pakilimų kraujyje, o  be to reguliuoja bendrą medžiagų apykaitą.
Revertir-la-diabetes-ya
 12. CUKRUS KRAUJYJE: Cukrus kraujyje didėja su amžiumi, bet polifenoliai ir polisacharidai, kurie yra randami Ganodermoje, padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje bet kuriame amžiuje.
azucar-en-la-sangre
  13.  AUKŠTAS KRAUJOSPŪDIS : Reishi padeda sumažinti kraujo spaudimą dėl kraujo valymo ir skatina elastingumą arterijose.
aukstas kraujo spaudimas
 1. GASTRITAS: dėl nuostabių junginių, kurie yra Ganodermoje, mūsų gynyba veiksmingai kovoja su (Helicobacter pylori) bakterija. Be to ir skrandžio ląstelės geriau dirba dėka rūgšties išsiskyrimą kontroliuojančių junginių sąveikos.

gastritas lietuviškai

15. VIDURIŲ UŽKIETĖJIMAS: Dėka  didelio kiekio netirpios ląstelienos ir hemiceliuliozės Ganodermoje, leidžia storajai žarnai  tinkamai  veikti, dirbti. Tai pagerina virškinimo funkcijas ir leidžia reguliariai pasišalinti kenksmingiems junginiams iš mūsų organizmo. Jei užkietėję viduriai ir kasdien nesituštiname, tai kenksmingi junginiai, susikaupę storojoje žarnoje, nuodija mūsų organizmą.

El_estreñimiento_en_verano

16. ALZHEIMERIS: Reishi padeda stiprinti atmintį. Nors skaitoma, kad Alzheimerio liga neišgydoma, tačiau Ganoderma padeda sulėtinti ir sumažinto acetilcholino susidarymą smegenyse, kuris ir sukelia Alzheimerio ligos pasireiškimo procesą.Adult Daughter Talking To Depressed Senior Father 17. PARKINSONO LIGA: Ganodermoje esantys antioksidantai padeda išvengti korinių ląstelių daromos žalos smegenims, kuri yra viena iš Parkinsono ligos  priežasčių. Žmonės, reguliariai vartojantys Ganodermą, apsisaugos nuo šios baisios ligos ir yra labai mažai tikėtina, kad susirgs šia liga.

18. ŽALINGI ĮPROČIAI: Didelį energetinį poveikį duoda Ganodermoje esančių organinio germanio  ir antioksidantų junginiai mūsų organizmui ir gerina bei stiprina centrinės nervų sistemos funkciją, taip kontroliuojant žalingus įpročius.

adicciones

19. MIGRENA: Panašiai forma tie patys junginiai, kurie atpalaiduoja nervų sistemą kartu su triterpenoidais, kurie kontroliuoja skausmą ir uždegimą, padeda kontroliuoti ir geriausias forma kovoja su migrena.

20. KEPENŲ LIGA: Reishi padeda išvengti kepenų nepakankamumo, dėka jos antifibrotinių ir imunologinių savybių, kurios užkerta kelią kepenų sutrikimui. Visa    tai dėka ypatingų Ganodermoje esančių  junginių sąveikos.

images   21. INKSTŲ LIGA: Atlikti bandymai Japonijoje įrodė, kad Reishi turi didelį poveikį geresniam inkstų darbui. Įrodyta, kad nuo nefrito iki inkstų nepakankamumo,   Ganodermoje esančių  junginių dėka, vyksta kontrolė ir kova su tokiomis problemomis.

 1. que-es-una-enfermedad-renal

22. APSINUODIJIMAS MAISTU: lentinanas, kuris yra Ganodermoje gali padėti organizmui naikinti bakterijas, kurios atsirado apsinuodijus maistu. Jis dar    sunaikins pagamintus šių bakterijų toksinus.

23. IMUNITETAS: polifenolai, flavonoidai, beta-gliukanas ir  pagrindinis lentinanas, kurio daugiausia randama Ganodermoje, padeda stimuliuoti  imuninę sistemą  ir  stiprina sveikatą, kovojant su infekcijomis.

sistema-inmune  24. PERŠALIMAS IR GRIPAS: Ganoderma padeda išvengti gripo ir peršalimo ligų, dėka joje esančių ypatingų junginių sąveikos žymiai pagerėja ir sustiprėja mūsų gynyba-imuninė  sistema.gripas  25. ASTMA: Priešuždegiminės  triterpenoidų ir organinio germanio savybės leidžia atsipalaiduoti raumenims, kurie laiko bronchus ir sumažina astmos priepuolių sunkumą. Be imunomoduliacinio junginių poveikio apsaugos  nuo priepuolių atsiradimo sužadinimo.

astma  26. HERPIS IR KITI VIRUSAI: Ganodermoje esantys  junginiai stiprina imuninę sistemą, o be to, ganodermoje esantis germanis padidina interferono gamybą, kurio labai stipri pagalba yra naudinga kovojant su herpio ir kitų virusų: tokių kaip hepatitas, papiloma, ŽIV ir kitais grybeliniais virusais.

 1. 250px-Herpes_labialisALERGIJOS: Triterpenoidų kaip ir ganoderinės rūgšties buvimas Ganodermoje, turi antihistamininį preparato poveikį, kuris sumažina alergijas. Taigi, jei turite  alergija, turėtume reguliariai vartoti šią kerpę ir pamažu alergenai pasitrauks iš mūsų organizmo.

alergia

 

  28. AUTOIMUNINĖS LIGOS: dėka lentinano ir kitų polisacharidų (tokių kaip beta-gliukano) daromo efekto, reguliuojama ir stiprinama imuninės sistemos veikla  ir taip pats organizmas pradeda kovoti su autoimuninėmis ligomis, pavyzdžiui: psoriaze, vitiligo, vilklige, artritu ir t.t.

molecule

29. ŽIV: Japonijos mokslininkai atrado, kad lentinanas, esantis ganodermoje, žymiai pagerina mūsų imuninę sistemą ir padeda sumažinti ŽIV  pažeistų ląstelių  ataką  ir veržiasi į mūsų imuninės sistemos sveikas ląsteles. Tai reiškia, kad Reishi gali padėti sustabdyti ŽIV plitimą.

VIH-EN-EL-MUNDO

30. STRESAS: Didelę reikšmę daro ypatingi junginiai, kurie randami Ganodermoje, leidžia atsipalaiduoti nervų sistemai ir padeda sumažinti stresą bei nerimą, kuris tampa pagrindine šiandieninių rizikos ligų priežastimi.

stress211


   Ir dar yra daug daugiau priežasčių, kodėl turėtume vartoti Ganodermą…..Nes gyvenimas šiomis dienomis darosi vis sudėtingesnis ir pavojingesnis. Tad dar šiandien turėtume gerai pagalvoti, ar laukti, nieko nedarant, kada pradėsime sirgti, ar jau dabar pradėti rūpintis savo sveikata ir visada būti energingam, sveikam ir laimingam bet kuriame amžiuje!!!

ganoderma sveikata lietuviskai

 


 

 

 

 

 

GANODERMOS galia ir penki jos veikimo etapai, kurie padės mums atstatyti sveikatą

glrg

LABAI SVARBI INFORMACIJA TIEMS, KAS IEŠKO SVEIKŲ NATŪRALIŲ PRODUKTŲ, KURIŲ POVEIKIS PADĖTŲ IŠSPRĘSTI SVEIKATOS PROBLEMAS                                                                                                                                                                                                                                                                               KAIP darbuojasi GANODERMA mūsų organizme

5 etapai

Šiandien mūsų gyvenimo sąlygos pasidarė labai sudėtingos. Nuo pat mažų dienų maitinamės nesveiku, o kartais net kenksmingu, maistu, kvėpuojame užterštu oru, gyvenimą lydi nuolatiniai stresai bei įtampa ir t.t.-žodžiu viskas atsisuko prieš mus.Apsidairę aplink,mažai besutiksime visiškai sveikų žmonių ir ligos mus pradeda atakuoti vis jaunesniame amžiuje.

Tačiau neturėtume taip stipriai nusiminti, nes mums i pagalbą atėjo vienas augalas, kurio galią ir naudą pasaulis jau žino ne vieną tūkstantmetį. O į Europą jis atkeliavo vos prieš  keletą metų ir jo pavadinimas GANODERMA arba REISHI.

Jei norite daugiau sužinoti apie šią, sveikatą nešančią kerpę,-skaitykite toliau…

  Ankstesniame straipsnyje jau susipažinome kas yra GANODERMA, dabar noriu supažindinti su šio sveikatingumo grybo (kerpės) galia ir penkiais veikimo etapais mūsų organizmo naudai.  Pradėjus naudoti įvairius produktus,kurių sudėtyje yra GANODERMOS, ji pradeda daryti poveikį mūsų organizmui.Pirmoje eilėje tai:

   1. Aptinka ir nuskanuoja bei iškelia į paviršių paslėptas mūsų organizmo ligas, sutrikimus ir toksinus, kad vėliau galėtų sureguliuoti visas organizmo funkcijas. Tai trunka nuo   (1-30 dienų);

Visų ligų priežastis-sutrikusi hormonų veikla, kurių pasekoje išsibalansuoja visos mūsų organizmo funkcijos ir dėl to mes susergame viena ar kita liga ir taip pat organizmo užterštumas. Susikaupę toksinai nuodija mūsų organizmą ir daro didelę žalą mūsų sveikatai;

GANODERMA yra dviejų rūšių: tai   RG ir GL

(RG)-tai senos  GANODERMOS (kuriai yra 90 dienų) ekstraktas, kurio sudėtyje esantys polisakaridai, adenosinai, triperpenoidas, proteinai ir ganodermos pluoštai, padeda mūsų organizmui subalansuoti ir sureguliuoti hormonų veiklą mūsų organizme ir atstato jų funkcijas. Pradėjus naudoti (RG) galime pajusti kai kurių ligų  paaštrėjimą, nes ganoderma sujudinavisą mūsų organizmą,iškeldama į paviršių visas užslėptas ligas. Tačiau tai neturėtų mūsų išgąsdinti,(o atvirkščiai turėtume džiaugtis, kad ganoderma daro savo darbą) ir tai truks neilgai. Paryškėjus bet kuriai problemai, turime ir toliau vartoti GANODERMĄ !!!

Tai ir yra pirmas ganodermos veikimo etapas.GANODERMA atlieka patikrintojo vaidmenį.

   2.Valymo ir detoksikacijos periodas.Jis užtruks nuo (1- 30 savaičių)

Šlapimo rūgštis, cholesterolio perteklius,susikaupę riebalai ir kalcis, supuvę audiniai ir kitos cheminės medžiagos, susikaupusios mūsų kūne ir yra TOKSINAI

Susikaupę  toksinai pasišalins iš kūno:

 •  Prakaituojant su prakaitu;
 •  Kraujotakos  sistemos pagalba per kepenis ir inkstus, o tada šlapinantis ir tuštinantis- pasišalins iš organizmo;
 •  Valymasis taip pat  gali  vykti per kvėpavimo takus-skreplių, gleivių pavidalu. Galimas stiprus kosulys, jei mus kamuodavo bronchito problemos;
 •  Valytis gali ir per odą, jei turėjome vienokių ar kitokių odos susirgimų. Valymosi metu gali išberti, iškilti net dideli pūliniai spuogai,votys ir t.t…bet gali viso šito ir nebūti;
 • Jei turime išsausėjusią odą, tai išsivalius organizmą, -susitvarkys šita problema.

 3.Reguliavimo periodas (1-12 mėnesių)

Reguliuojant labai mums svarbias gyvybines organizmo funkcijas, padeda organizmui pasiekti  optimalų  veikimo lygį ir atlieka balansavimo poveikį kūno funkcijų reguliavimu.

Šiuo reguliavimosi periodu, galime pastebėti keletą organizmo pasikeitimų ir poveikių. Tai ženklas, kad kūnas dar yra gijimo stadijoje ir nėra ko nerimauti. TOdėl turime ir toliau vartoti GANODERMĄ, kad padėtume savo organizmui atsistatyti iki visiško pasveikimo…

Jei organizmo reakcija į GANODERMĄ būtų labai stipri, tai turėtume laikinai sumažinti vartojimo dozę, bet po nusiraminimo reakcijos grįžti prie skirtos dozės.Jei reakcija vėl sustiprėtų, toliau gerti sumažintą dozę;

  4. Stiprina ir atstato (6-24 mėnesių)

Ganoderma  remontuoja, atstato pažeistus kūno organus bei jų dalis ir stiprina imuninę sistemą,

Sustiprėjus imuninei sistemai,stiprėja viso organizmo funkcijos ir procesai, gerėja žaizdų gijimas ir t.t.

GANODERMA stiprina imuninę sistemą, gerina fizinę ištvermę ir psichinę ramybę,  suteikia daugiau atsparumo ligoms. GANODERMOJE esantys pagrindiniai elementai, pavyzdžiui mineralai ir triperpenoidai-  sugražins mums visų kūno funkcijų normalią veiklą.

5.Visiškai atjaunina ir atkuria mūsų organizmą (1-3 metų)

Jau turint viso organizmo optimalias fizines, psichikos ir emocines funkcijas ir jas išlaikant optimalioje būklėje,  mūsų kūno ląstelių atsijauninimas yra neišvengiamas.

Tai yra galutinė GANODERMOS ( RG) naudojimo paskirtis;

Kai praeiname visą penkių etapų GANODERMOS vartojimo procesą ir, kai mūsų kūno visos funkcijas vėl optimaliai dirba ir visiškai atsijauninus kūno ląstelėms…..- palaipsniui atsistato jauna išvaizda, stiprumas ir dvasinė ramybė.

Jei iš tiesų mylite save ir nesate abejingi savo sveikatai bei grožiui…..tai kviečiu rimčiau pasidomėti šios nemirtingumo kerpės GANODERMOS galia ir visa tai išbandyti ir pajusti jos poveikį bei naudą savo organizme…

MES TURĖTUME NIEKADA NEPAMIRŠTI, KAD TIK SVEIKAS ŽMOGUS GALI BŪTI LAIMINGAS !!! TAD TOKIAIS IR LIKIME VISĄ SAVO GYVENIMĄ…

imagesskirtumas

ganoderma ir kava

 

 

33 PAGRINDINĖS PRIEŽASTYS, kodėl turėtume naudoti GANODERMĄ

 1. 2014-07-02 002PRIEŠ SENĖJIMĄ-JAUNINANTI: ganodermoje  yra didelis kiekis antioksidantų (polifenolio, flavonoidų ir t.t.)taip pat daug vitamino C, kurie atakuoja laisvuosius radikalus. Be to organinis germanis ląstelėms atneša daug deguonies ir dėl to apsaugo mūsų organizmą nuo senėjimo ir skatina ILGAAMŽIŠKUMĄ;
 2. imagesskirtumas
 3. GRIPAS IR PERŠALIMAS: ganodermos kerpėje esantys vitaminai ir mineralai padės išvengti gripo ir kitų peršalimo ligų ir žymiai pagerins mūsų gynybą ( imunitetą);
 4. ŠIRDIES LIGOS: ganoderma lucidum padės išvengti ir užkirs kelią širdies ligoms ir insultui.  Ganoderma reguliuoja kraujo spaudimą, gerina kraujo apytaką, sumažina  riebalų kiekį kraujyje, kas padės išvengti aterosklerozės, nes ganodermoje yra daug triperpenoidų, kaip adenozino ir ganoderminės  rūgšties;
 5. STRESAS: ganodermoje esantys junginiai duoda didelį  energetinį poveikį nervinei sistemai,  leidžia jai atsipalaiduoti  ir padeda sumažinti stresą ir nerimą, kurie tampa šiomis dienomis pagrindiniu rizikos veiksniu ir problema;
 6. AUTOIMUNINĖS LIGOS:  dėka lentinano ir kitų polisacharidų, tokių kaip beta-gliukano, poveikio, mūsų imuninės sistemos funkcija yra reguliuojama ir stiprinama, tokiu būdu kovojant su ligomis, pavyzdžiui: psoriaze, vitiligo, lupus, artrito ir kitomis ligomis;
 7. VĖŽYS: ganoderma padeda sumažinti riziką susirgti vėžiu ir net padeda neįtikėtinai kovoti su šia  liga.  AS turi daugiau nei 154 rūšių antioksidantų, beta-gliukano, lentinano ir organinio germanio, kurie kartu yra energetiškai labai stiprūs ir kartu su triperpenais tampa geriausiu  ginklau kovoje prieš vėžį. Tai padeda organizmui  apsaugoti jūsų ląsteles nuo vėžinių susirgimų ir sunaikinti jau esamas vėžines ląsteles;
 8. ODA: ganodermoje esantys antioksidantai apsaugo mūsų odą nuo pavojingo šalutinio laisvųjų radikalų poveikio, kurie yra pagrindine raukšlių atsiradimo ir senėjimo priežastimi, o be to ganoderma apsaugos mūsų odą nuo vėžinių odos susirgimų;
 9. CHOLESTEROLIS: ganoderma padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir pagerinti gerojo ir blogojo cholesterolio santykį, mažinant blogojo cholesterolio lygį. Tai dėka ganodermoje esančių didelio kiekio triperpenoidų ir adenozino;
 10. ARTRITAS IR OSTEORTRITAS : Ganoderma lucidum padeda išvengti, sumažinti ir kovoti su reumatoidinio artrito ir osteoartrito rizika mūsų organizme. Tai dėka triperpenoidų, organinio germanio bei imunomoduliatorių, kurių dėka kontroliuojami uždegiminiai procesai ir,dėka šių elementų, palaipsniui atsikratysime šių ligų;
 11. CUKRINIS DIABETAS: ganoderma gerina medžiagų apykaitą, susijusią su lipidais ir gliukoze ir apsaugo nuo staigių cukraus koncentracijos padidėjimų kraujyje, sureguliuodama viso organizmo medžiagų apykaitą. Cukraus kiekis kraujyje turi tendenciją  padidėti su amžiumi, bet polifenoliai ir polisacharidai, esantys Ganodermoje lucidum,  padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje;
 12. NUTUKIMAS: ganoderma padeda išvengti nutukimo,  nutraukiant gliukozės tiekimą į riebalų ląsteles;
 13. VITILIGO LIGA: ganoderma, ilgai vartojant, lėtina ligos progresavimą ir net pastebėtas odos spalvos pasikeitimas tose vietose, kuriose buvo pigmento trūkumas;
 14. GASTRITAS: dėka nuostabių junginių, kurie yra ganodermoje, mūsų organizmo apsauga veiksmingai kovos su Helicobacter pylori bakterija . Be to skrandžio ląstelės geriau dirbs dėka junginių sąveikos kontroliuojant rūgšties sekreciją;
 15. VIDURIŲ UŽKIETĖJIMAS: dėka didelio kiekio netirpios ląstelienos leidžia mūsų žarnynui tinkamai veikti. Tai pagerina virškinimo funkciją  ir leidžia geriau pašalinti nesuvirškinto maisto likučius;
 16. AUKŠTAS KRAUJO SPAUDIMAS: ganoderma arba reishi valo kraują ir taip  padeda sumažinti kraujo spaudimą. Dar ji gerina  ir didina arterijų elastingumą;
 17. ALZHEIMERIS: ganoderma stiprina atmintį. Nors dar nėra žinomo gydymo nuo Alzheimerio ligos, Reishi padeda sulėtinti ir sumažinti acetilcholino gamybos procesą smegenyse, kuris ir sukelia Alzheimerio ligą;
 18. PARKINSONAS: antioksidantai, esantys ganodermoje,  apsaugo nuo smegenų ląstelių pažeidimo, kuris yra vienas iš Parkinsono ligos priežasčių. Kas reguliariai vartoja ganodermą,  yra labai maža tikimybė, kad išsivystys ši liga;
 19. ŽALINGI ĮPROČIAI: Organinio germanio ir antioksidantų  junginiai duoda didelį efektą,  gerinant nervų sistemos funkcijas,  taip valdant priklausomybes žalingiems įpročiams;
 20. GALVOS SKAUSMAI: Panašia forma ganodermoje esantys junginiai kartu su triperpenoidais,  atpalaiduoja nervų sistemą ir padeda geriausia forma kontroliuoti bei kovoti su migrena;
 21. KEPENŲ LIGOS: ganoderma lucidum  padeda išvengti kepenų nepakankamumo ir užkerta kelią kepenų sutrikimams. Visa tai nuopelnas ganodermoje esančių junginių tobulai sąveikai;
 22. FIBROMIALGIA:  Ganoderma yra natūralus analgetikas ir priešuždegiminių savybių turinti kerpė dėka  diclormetaniko ir etanolio ekstrakto. Dėl šių dviejų elementų ganoderma yra labai naudinga sergant fibromialgija(chroniškas raumenų skausmas);
 23. APSINUODIJIMO MAISTU: lentinanas, rastas ganodermoje, gali padėti organizmui naikina bakterijas, kurios sukelia apsinuodijimą maistu ir žudo šių bakterijų pagamintus toksinus;
 24. IMUNITETAS: polifenoliai, flavonoidai, beta-gliukanas ir pagrindinis lentinanas,kurie randami ganodermoje, stiprina ir stimuliuoti imuninę sistemą,kuri pati kovoja su infekcijomis;
 25. KAULAI: vitaminas D yra atsakingas už kalcio patekimą į kaulųs .Ganoderma lucidum yra papildas turtingas vitaminu D, kurį naudojant  reguliariai padėsime išsaugoti reikiamą kaulų tankį;
 26. ASTMA: priešuždegiminės savybės triterpenoidų ir germanio leidžia atpalaiduoti raumenis, kurie laiko bronchus, sumažinant astmos priepolius. Be to, imunomoduliacinis junginių poveikis  apsaugo nuo astmos priepuolių sužadinimo;
 27. PŪSLELINĖ IR KITI VIRUSAI: ganodermoje esantys junginiai didina apsaugą, o  germanis padidina interferono gamybą, kuris labai naudingas kovojant su pūslelinės ir kitais hepatito virusai, papilomos virusu, ŽIV ir kitais mus atakuojančiais virusais;
 28. ALERGIJA: ganodermoje esantys triterpenoidai- kaip ganoderiko rūgštis, turi antihistamininio preparato poveikį, kuris mažina alergiją. Jei yra alergija,  turėtume reguliariai vartoti ganodermą ir ji palaipsniui išves alergenus iš mūsų organizmo ir alergija visai išnyks;
 29. ENERGIA: vartojant ganodermą, ne tik organizmas gaus  daug energijos,bet ir mūsų galvos smegenys geriau funkcionuos, nes su  ganoderma mūsų ląstelės gaus daugiau deguonies ir tokiu būdu didės viso kūno bendra energija. Jausimės labai energingai ir didės mūsų  ištvermingumas;
 30. ŽIV: Japonijos mokslininkai atrado, kad lentinanas esantis Ganodermoje, žymiai pagerina mūsų imuninę sistemą ir padeda sumažinti  ŽIV viruso puolimą  sveikas ląsteles,  esant stipriai   imuninei sistemai. Tai reiškia, kad ganoderma gali sumažinti ir iš vis sustabdyti  ŽIV ligos plitimą mūsų organizme;
 31. SVORIO NETEKIMAS: ganoderma, dėka joje esančių junginių,- padeda mūsų organizmui numesti svorio, nes ji degina riebalus ir natūraliu būdu stimuliuoja bei atstato metabolizmo funkciją. Sustiprinus mūsų metabolizmo funkciją, organizmas pradeda naudoti daugiau energijos  iš rezervų (susikaupusių riebalų) ir susikaupusias riebalines ląsteles paverčia mums taip reikalinga energija;
 32. NEMIGA: ganoderma  kartu su melatoninu  sutvarkys jūsų miegą ir mes ryte pabusime labiau pailsėję ir pajusime energijos antplūdį. Naudojant pastoviai ganodermą, visiškai susitvarko nemiga;
 33. PSORIAZĖ: Esantys ganodermoje  imunomoduliatoriai, yra pagrindinė priemonė kovojant su psoriaze. Dėka polisacharidų, esančių ganodermoje, mes pajaučiame ryškų  pagerėjimą  kovoje su šia nepaprasta odos liga;
 34. INKSTŲ LIGOS: vėl Japonijos mokslininkų dėka buvo atrasta, kad ganoderma daro didelę įtaką gerinant mūsų inkstų darbą. Sergant nefritu arba turint inkstų nepakankamumo problemą, įrodyta, kad  ganodermoje esančių  junginių  energijos dėka, yra  pastoviai  kontroliuojama  inkstų  veikla ir pamažu išnyksta šio tipo ligos;

Gerk SVEIKĄ kavą LINGZHI ir padėk savo organizmui !!!

images (4)

Turbūt niekam ne paslaptis, kad visame pasaulyje kava vaidina svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Ryte išgertas geros sveikos kavos puodelis- duos mums daug energijos ir padės mums žvaliai jaustis visą dieną…

Dauguma žmonių turbūt dar net negirdėjo, kad šiandien mes jau turime ir įvairių SVEIKŲ kavų, kurios ne tik nekenks mums, bet dar ir padės gerinti sveikatą.

Tad norime Jus supažindinti su DXN kompanijos SVEIKA organine kava ir apibudinti šios kavos privalumus sveikatos atžvilgiu.

DXN kompanijos SVEIKA kava LINGZHI pagaminta taikant unikalią  formulę iš aukščiausios kokybės arabiškos kavos ir GANODERMOS ekstrakto.

Ši kava LINGZHI pasižymi dviem pagrindinėm savybėm, kurių dėka mes turime SVEIKĄ kavą:

 1. Šios sveikos kavos gamybai yra naudojamos ne tradiciniu būdu skrudintos kavos pupelės( kurios daro kavą kenksmingu produktu), o džiovintos ir paruoštos ypatingu garinimo būdu.
 2. Kita savybė- ši sveika kava yra praturtinta GANODERMOS ekstraktu, kuris naikina kofeiną iki 0,06mg.(įprastinėje kavoje randama nuo 35mg. iki 70mg. kofeino) ir todėl mes turime ne pavojingą mūsų organizmui gėrimą, o SVEIKĄ kavą, darančią teigiamą poveikį mūsų sveikatai.
 3. lt kaip veikia ganod

 SVEIKOS kavos poveikis mūsų organizmui

 • Subalansuoja PH lygį mūsų kūne
 • Ląstelėms atneša deguonies
 • Suteikia energijos ir kelia ištvermę
 • Gerina kraujo apytaką
 • Gerina miego kokybę ir jam netrukdo
 • Natūraliu būdu valo toksinus iš mūsų organizmo
 • Stiprina ir stimuliuoja imuninę sistemą

    KODĖL GANODERMA ?

Išskirtinis ir galingas ingredientas – kerpė, kurią vartojo tik karaliai ir imperatoriai, jau prieš 4000 metų. Kinai GANODERMĄ vadina – stebuklinguoju žolių karaliumi, nes ji paspartina kūno išgijimą ir suteikia mums ilgaamžiškumo.

GANODERMA lucidum savo sudėtyje turi net 154 natūralius antioksidantus ir 200 maistingųjų medžiagų(vitaminų ir mineralų).

 Šiose DXN kompanijos SVEIKOSE kavose yra net 6 rūšių GANODERMA

Ganodermos pagal organus

Savo turiniu GANODERMA padeda kontroliuoti cholesterolį, optimizuoja kraujotakos sistemos veikimą ir stabilizuoja raudonųjų kraujo kūnelių membranas, sumažina gliukozės kiekį kraujyje ir padeda atkurti tinkamą kasos veikimą, yra geras antioksidantas, slopina histamino išsiskyrimą, padeda esant įvairioms alergijoms,  mažina stresą ir nerimą, esant depresijai. Mokslo buvo įrodyta, kad GANODERMA atstato pažeistas kepenis, sergant hepatitu. Ji yra labai geras pagalbininkas kovoje su reumatu ir artritu, sukrinio diabeto atveju. GANODERMA mažina blogojo cholesterolio kiekį mūsų organizme ir mažina  menopauzės bei menstruacijų simptomus. Veikia kaip papildoma gydymo forma atliekant chemoterapiją, sergant vėžiu ir sumažina autizmo riziką.

PAGRINDINĖS GANODERMOS FUNKCIJOS yra valyti mūsų organizmą nuo susikaupusių laisvųjų radikalų ir reguliuoti hormonų veiklą mūsų organizme, bei  stiprinti imuninę  sistemą.

Mūsų organizmas yra labai tobulas ir yra pats geriausias medikas, nes jis gerai žino savo problemas ir jam reikia tik padėti…Tai  į pagalbą mums ir ateina ši nuostabi  kerpė-GANODERMA .

KODĖL VERTA GERTI MAISTINGĄ DXN SVEIKĄ KAVĄ VIETOJE TRADICINĖS KOMERCINĖS KAVOS ?

cofeinas

Šioje SVEIKOJE kavoje yra mažai kofeino, bet ne be kofeino:„Kofeinas veikia kaip natūralus pesticidas ant augalų. Aukšti kofeino kiekiai yra dėl didelio augalų  apdorojimo pesticidais, nes taip apsaugomos kavos plantacijos nuo augalų kenkėjų atakų. Tada, kavas auginančios kompanijos, siekiant užkirsti kelią tokiems išpuoliams,-  purškia kavos plantacijas pesticidais ir fungicidais.

DXN kompanijos kava auginama ekologiškai,- be fungicidų ir pesticidų: pakelis kavos turi minimalų lygį kofeino: tik 0,06 mg.

Labai daug kompanijų turi kavos be kofeino, tačiau ši kava dar labiau kenkia mūsų organizmui, nes, kad kava būtų be kofeino, ji apdorojama agresyviu metodu, naudojant labai nuodingas chemines medžiagas. Tokiu būdu yra pagaminama kava be kofeino,  kuri  labiau kenkia sveikatai negu kava su kofeinu.

„DXN kompanija naudoja ypatinga kavos pupelių paruošimo būdą. Kavos pupelės apdorojamos garais, kuris išgaunamas iš specialaus skysčio. Tokiu būdu iš kavos pupelės yra pašalinamas mūsų sveikatai kenksmingas kofeinas, neliečiant  kitų naudingų kavos pupelėse esančių medžiagų. Procesas kartojamas 8 – 12 kartų iki kol pasiekiami tarptautiniai standartai

GANODERMOS NAUDA ORGANIZMUI

Duoda daug energijos ir didina ištvermę, pasotina ląsteles deguonimi, stiprina imuninę sistemą, valo ir naikina miomas ir auglius, padeda sergant bronchitu, astma ir sinusitu, valo inkstus, kepenis ir žarnyną, priešuždegiminė priemonė, apsaugo aterosklerozinių susirgimų, mažina insulto ir infarkto riziką, reguliuoja kraujo spaudimą ir gerina kraujo apytaką, reguliuoja cukrų kraujyje, mažina vidurių užkietėjimą, padeda prie migrenos ir menstruacijų simptomų, naikina blogąjį cholesterolį, atpalaiduoja raumenis ir nervinę sistemą, mažina psoriazes ir alerginių odos susirgimų simptomus, sergant anemija pagreitina kraujo atstatymą, padeda sergant reumatu …

Dar ši SVEIKA kava didina gyvybingumą ir ilgaamžiškumą, duoda lengvumo pojūtį.

DXN kompanijos visų rūšių kava yra be konservantų,  dirbtinių spalvų ir skonių priedų, grūdų ir gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių.

Ši kava padės mums numesti svorio be papildomų priemonių, o svarbiausia – pamalonins mus tikra SVEIKA gero skonio gurmanų kava.

 Kad mūsų ląstelė  butų sveika,  reikia palaiko šarminę aplinką. Valgant sveiką maistą, lastelėse išaugomas šarmų balancas. Tradicinės kavos turi labai daug rūgšties ir tokiu būdu rūgština mūsų  pH, todėl kenkia mūsų sveikatai. Kai turime pH rūgštų-turime dideles sveikatos problemas.Ph lietuv.

 

 

 

DXN kavos turi šarminį pH, kuris skatina mūsų ląstelių sveikatą. Dėl šios priežasties šią SVEIKĄ kavą gali gerti nėščios  moterys,  žmonės, sergantys gastritu, kolitu ir net vaikai;

 

Tad kompanija DXN rekomenduoja kiekvienam išbandyti šią SVEIKĄ kavą ir pajusti jos daromą teigiamą poveikį mūsų sveikatai. Tegul kiekvienas išgertas SVEIKOS kavos puodelis –bus dar vienas žingsnelis Jūsų sveikatos gerinimo programos link !!!

10426722_1448843878707480_6379376009152220860_n

389130_439659992790973_1745575450_n

Trys – geros sveikatos ir ilgaamžiškumo paslaptys, slypinčios stebuklingoje GANODERMOJE

 Noriu paklausti, ar žinote kas tai yra GANODERMA?

Jei nežinote ir niekada nesidomėjote, tačiau mylite save bei rūpi Jums Jūsų sveikata, ieškote būdų, kaip ilgai išlikti jaunam ir energingam, tai ši  informacija tikrai JUMS.

GANODERMA

GANODERMA lucidum arba REISHI –tai grybas, kerpė, kuri labai senai ir plačiai vartojama Azijos šalyse, tokiose kaip Japonija, Kinija, Korėja ir ne taip senai pradėta domėtis ir vartoti visame pasaulyje. GANODERMA yra nepaprastai senas augalas – sakoma, kad ji pradėta naudoti prieš 2000 metų tradicinėje Kinų ir Japonų medicinoje (MTC). Šis grybas dar vadinamas NEMIRTINGUMO žole, o ją galėjo vartoti tik imperatoriai ir karaliai. Buvo daugiau žmonių ieškančių GANODERMOS negu ją vartojančių, nes, sužinojus, kad žmogus vartoja šį stebuklingą grybą, jam nukirsdavo galvą. Natūralioje gamtoje ją labai sunku rasti, nes ji auga ant nulūžusio medžio kamieno ir randama ant vieno iš 200.

images (3)

is

 

 

1993 metais buvo pradėta auginti GANODERMA lucidum Malaizijoje. DXN kompanijos išaugintas grybas yra 100% natūralius, ekologiškas ir organinis. Šiai dienai daugiausiai tyrimų patyręs augalas visoje pasaulio istorijoje(nes juo prekiaujama 180 šalyse) pripažintas pačiu naudingiausiu grybu, pasižyminčiu šiomis savybėmis:SERT

isSER4

 

 • images (1)Jis nėra toksiškas ir jį galime vartoti kasdien, o pagrindinis įvertinimas-nė vieno neigiamo šalutinio požymio
 • Yra labai stiprus valiklis, kurio dėka iš mūsų organizmo bus pašalintos susikaupusios kenksmingos  medžiagos ir atstatyta natūrali organizmo būsena(visi organai ims vėl normaliai dirbti, kaip sveiko žmogaus);
 • Tai nuostabus imunoreguliatorius, nes stimuliuoja, reguliuoja ir stiprina mūsų imuninę sistemą, kuri pati susitvarko su ligomis;
 • Tai galingas natūralus priešuždegiminis augalas, taip pat įneša didelį indėlį, mažinant daugelio ligų padarytą poveikį;
 • Naudojant po chemoterapijos greitai padeda organizmui atsistatyti.

GANODERMA valo mūsų organizmą ląstelės lygmenyje. Yra daug augalų  planetoje, kurie gali valyti mūsų organizmą, tačiau ląstelės lygmenyje išvalyti gali tik    GANODERMA.  Tai labai svarbus momentas, o be to ji dar reguliuoja mūsų hormonines sistemas bei stiprina imunitetą.

bendras 11

 

GANORERMA lucidum yra labai galingas antioksidantas, nes net 154 antioksidantai, esntys GANODERMOJE, padės mums apsisaugoti nuo kas dieną vis stipriau mus atakuojančių toksinų, o 200 esančių maistingųjų medžiagų padės sustiprinti imuninę sistemą. Juk niekam ne paslaptis, kad visos ligos mus užpuola būtent tada, kai esame silpni. Net ir varžybų metu nugali tik stiprūs… Tada kyla klausimas,-ko mums reikia, kad būtume stiprūs? Atrodo labai paprasta atsakyti,-maisto. Tačiau ar susimąstome, kad mūsų suvalgytas vienoks ar kitoks maistas pamaitina tik mūsų pilvuką, o mūsų ląstelės – badauja. Ir taip gyvename diena iš dienos ir atrodo viskas gerai, kol esame jauni…, kol mūsų kūnas nepasiunčia signalų apie įvairius sveikatos sutrikimus. Tada mes einame pas medikus…Aš nesu nusistačiusi prieš juos, tačiau medikai gydo simptomus, o ne ligos priežastis.

Atminkime, kad mūsų organizmas yra pats geriausias medikas, kuris žino visas savo problemas ir, sustiprinus imuninę sistemą, pats susidoroja su įvairiomis ligomis ir negalavimais.

Ar jums nekyla klausimas, kodėl mes sergame ? ir ne visi turbūt susimąstome, kad pagrindinės mūsų ligų priežastys yra dvi:

1.Tai toksinai, susikaupę mūsų organizme;

2.Ir mūsų organizmo hormoninių sistemų disbalansas;

Kad būtume sveiki ir nesirgtume reikia tik išvalyti mūsų organizmą ir sureguliuoti hormoninių sistemų funkcijas.

Tai mums i pagalbą ateis GANODERMA lucidum arba REISHI.

Ji negydo mūsų, bet stiprina mūsų imunitetą bei valo kiekvieną organizmo ląstelę natūraliu būdu nuo, per eilę metų susikaupusių toksinų, tokių kaip šlapimo rūgšties, laktozės ir blogojo cholesterolio sankaupų, įvairių cheminių ir radioaktyvių medžiagų, antibiotikų, kalcio pertekliaus, supuvusių audinių, alkoholio, narkotinių  medžiagų ir t.t.

GANODERMOS  NAUDA MŪSŲ ORGANIZMUI

images3333

 • Duoda energijos ir atjaunina kūną;
 • Stiprina imuninę sistemą;
 • Gerina kraujo apytaką, kuriai pagerėjus  išsisprendžia širdies nepakankamumo problema, hemorojus, padeda išvengti insulto, atkiša užsikišusias arterijas,  padeda prie nutukimo, kovoja su ateroskleroze, gerina seksualinį gyvenimą;
 • Ji mažina – reguliuoja aukštą kraujo spaudimą, padeda sergant kepenų uždegimu, bronchitu, astma, peršalimo ligomis;
 • Gerina miegą ir padeda atsikratyti nemigos;
 • Išveda iš mūsų kūno alergenus;
 • Veikia kovoja su bakterijomis ir virusais;
 • Yra labai stiprus antioksidantas(jame randama net 154 antioksidantai);
 • Stipri priemone prieš auglių susidarymą;
 • Padeda atsipalaiduoti nervų sistemai bei raumenims(apsaugo nuo depresijos);
 • Padeda sumažinti cukraus kiekį kraujyje, esant cukrinio diabeto atveju;
 • Stiprina kaulus;
 • Naikina blogąjį cholesterolį, gerina širdies darbą;
 • Valo kepenis,  inkstus ir kvėpavimo takus;
 • Didina deguonies pasisavinimą mūsų organizme;
 • imagesskirtumas
 • ganoderma salud